Ekonomikas ministrija Kurzemes reģiona komersantus trešdien, 19.septembrī, aicina uz forumu "Valsts atbalsta biznesu", kas notiks Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39.

Kā informē Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evita Urpena, forumi par valsts atbalstu uzņēmējiem kļuvuši jau par ikgadēju tradīciju, sniedzot iespēju saņemt aktuālo informāciju par pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai un uzņēmumu produktivitātes kāpināšanai. Forumu Liepājā atklās Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.

Šogad forumā parādīs šā brīža ekonomikas izaugsmes tendences Latvijā un pasaulē un plašāk stāstīs par Attīstības finanšu institūcija " Altum" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētajām valsts atbalsta programmām.

Savukārt, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā foruma dalībniekiem sniegs ieskatu Eiropas Savienības atbalsta politikā pēc 2020.gada. Savukārt Maksātnespējas kontroles dienests informēs uzņēmējus par iespējām aizsargāt savas intereses partneru maksātnespējas procesā.

Forumā neizpaliks arī uzņēmēju veiksmes stāsti un noderīgi padomi uzņēmējdarbības attīstībā. Liepājas forumā savā pieredzē, kā radīt modernu un inovatīvu iepakojumu, dalīsies AS "Immer Digital" valdes loceklis Mārtiņš Kreicbergs. Savukārt "FranklinCovey Leadership" prakses vadītājs Latvijā Ilmārs Vamzis klātesošos uzrunās, kā (iz)dzīvot vadītājam šodienas laikmetā, un kā panākt, lai rodas komanda, kas uzņemas atbildību par uzņēmumu un gūst gandarījumu no tā?

Foruma "Valsts atbalsta biznesu" Liepājā dienas kārtība un reģistrācijas veidlapa publicēta "Altum" mājaslapā. Dalība forumos – bezmaksas.

Šajā rudenī forumi "Valsts atbalsta biznesu" vēl notiks 12. septembrī Valmierā un 26. septembrī Jelgavā, papildu informācija par tiem publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē.

Forumus "Valsts atbalsta biznesu" jau tradicionāli organizē Ekonomikas ministrija, Attīstības finanšu institūcijas "Altum", Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā informatīvās kampaņas "Atbalsts uzņēmējiem" ietvaros.

Aktuālajai informācijai par atbalstu uzņēmējiem aicinām sekot mūsu Facebook lapā: www.facebook.com/atbalstsuznemejiem.