Iepirkuma uzraudzības mājaslapā redzams, ka ir izsludināts iepirkuma konkurss, kurā meklē firmu, kas izveidos NATO šķēršļu joslu 15. vidusskolas teritorijā.

Iepirkuma nolikumā teikts, ka izpildītājam, kurš iegūs līguma slēgšanas tiesības, jāveic NATO šķēršļu joslas un šķēršļu "Virvju kāpnes", "Dubultbarjera", "Lecamstieples", "Lienamtīkls", "Purvs" izbūve 15. vidusskolā, O. Kalpaka ielā 96, atbilstoši SIA "Arhiprof" izstrādātajai būvniecības ieceres dokumentācijai.

Plānotais darbu izpildes laiks pēc līguma slēgšanas ir divi mēneši.

Piedāvājumi iesniedzami pilsētas izglītības pārvaldē, Uliha ielā 36, līdz 17.oktobrim pulksten 10.

Kā vēsta 15. vidusskolas mājaslapā atrodamā informācija, 2012. gada septembrī skolā uzsāk realizēt Vispārējās vidējās izglītības profesionāli orientētā virziena (Valsts aizsardzības mācība) izglītības programmu. Patlaban šo programmu apgūst 24 audzēkņi no 115 vidusskolēniem. Pēc trīs programmas pastāvēšanas gadiem deviņi no jauniešiem, izturot noslēguma pārbaudījumus un iegūstot apliecību par iegūto izglītību, turpina mācīties dažādās Latvijas augstskolās, no kurām  trīs ir ar militāru ievirzi.

Valsts aizsardzības mācības un Jaunsardzes stiprināšanai un attīstīšanai 15. vidusskolā NATO standarta militāro šķēršļu joslas izbūvei 2015. gada izskaņā 12 000 eiro ir novirzījusi 12. Saeimas deputāte Inese Lībiņa-Egnere.

Finansiālu atbalstu sniegusi arī pilsētas pašvaldība – 2015. gadā Jaunsardzes aprīkojumam tika piešķirti vairāk nekā 7 tūkstoši eiro, savukārt skola 2014. gadā par 3 tūkstošiem eiro iegādājusies formas tērpus Valsts aizsardzības mācības skolēniem.