Tikai uzlūkojot vien Kremļa un Agešina talantīgā politologa Reiņa Točelovska ""Kurzemes Vārdu"", prātā nāk nacista Gēbelsa manipulēšana ar drukātiem preses izdevumiem.

Bet šajā gadījumā, manuprāt, pat Trešā reiha propagandas ministrs aiz skaudības nobālētu! Šeit ļoti veiksmīgi manipulējot ar faktiem, mūsu mērs uzgleznots kā tumsas dēmons, kuram apkārt dejo nelaimes eņģeli pašvaldības darbinieku drānās. Viss ir slikts: Liepāja izmirst, Liepāja slimo, Liepāja noveco utt.

Bet "pravietis" Reinis baida ar septiņiem elles lokiem, kuri skars liepājniekus, ja Sesks atkal kļūs par mūsu mēru. Tajā pašā laikā, iespējams, no pieredzes Reinis saudzīgi uzslavē Vilnīti un nosauc par kautrīgo Jauno cerību, kuru tāpēc viņš ļoti cienot. Un tas jau nozīmē Reiņa Točelovska iezīmētu aprisi nākamajai koalīcijai.

Šodien ar Ivaru Kesenfeldu dzerot pēcpusdienas kafiju bijām vienisprāt: Ja Vilnītis vai Sesks, rēķinot vēlēšanu gala rezultātu (raskladu) ies koalīcijā ar varbūtējiem "zaļo cilvēciņu režisoriem" Agešinu un viņa gaišajiem cilvēkiem, tad viens vai otrs būs sūda brālis un viņi Latvijā neatradīs tādu pirti, kur atmazgāties. Tur pat pirtnieks Reinis būs bezpalīdzīgs. Mēs ļoti ceram, ka neviens no viņiem pēc trešā jūnija nebūs SŪDAM brālis.