Liepāja ir labākā vieta Kurzemē, kur mācīties pēc 9. klases! Mums vēju pilsētā ir astoņas vidusskolas - katrai sava spēcīgā puse!

Ja vēlies saņemt ko vairāk nekā tikai izglītību - izvēlies Liepājas Valsts 1. ģimnāziju, tad sapratīsi, ka skola nav tikai ēka, kur apgūt zinības, bet ir vieta, kur kļūt par personību! 
Liepājas Valsts 1. ģimnāzija, Ausekļa iela 9, www.lvg.lv

Ja Tev labi padodas eksaktie priekšmeti - fizika, matemātika, ķīmija un zinātne ir tava nākotne - izvēlies Liedaga vidusskolu. Un tepat 15.sek. gājiena attālumā ir tenisa halle!
Liepājas Liedaga vidusskola, Liedaga iela 5, www.liedaga.liepaja.edu.lv

Ja vēlies pastiprināti apgūt vācu un citas valodas, kā arī mācīties skolā, kas ir savienota ar sporta manēžu un uzreiz pēc stundām iet uz treniņu - izvēlies 5. vidusskolu!
Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola, Rīgas iela 50, www.5vsk.liepaja.edu.lv

Raiņa 6. vidusskola būs piemērota tiem, kuri ir par progresīvu, mūsdienīgu, tehnoloģijās balstītu izglītību! Tā tiešām ir citāda skola!
Liepājas Raiņa 6. vidusskola, Ganību iela 106, www.citadaskola.lv

7. vidusskolā skolotāji rod katram individuālu pieeju, veicina un atbalsta ikvienu skolēnu!
Liepājas 7. vidusskola, Celmu iela 6, www.7vsk.liepaja.edu.lv

8. vidusskola būs piemērota tiem, kuri vēlas mācības apgūt dažādās formās - gan neklātienē, gan tālmācībā! Plašs programmu klāsts, kas balstīts stabilā pieredzē!
Liepājas 8. vidusskola, Dunikas iela 9/11, www.8vsk.liepaja.edu.lv

Ja vēlies mācīties skolā ar vārdu un dziļām vēstures tradīcijām, kas nes Latvijas valstsvīra Jāņa Čakstes vārdu, 10. vidusskola būs vislabākā izvēle!
J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola, Alejas iela 16, www.10vsk.lv

Vispatriotiskākā skola Liepājā ir 15. vidusskola – ja sirdī esi Latvijas patriots – šī ir Tava īstā izvēle! Te varēsi apgūt aizsardzības mācību un paralēli nodarboties ar dažādām patriotiskām aktivitātēm.
Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola, O. Kalpaka iela 96, www.15vsk.liepaja.edu.lv