Liepajalv: Inese Kučinska ir Liepājas teātra aktrise un jau ir saņēmusi “Gada liepājnieces” titulus arī iepriekš, taču viņa ir māksliniece, kas, neskatoties uz visiem panākumiem – balvām un apbalvojumiem, ik lomai pieiet ar degsmi, nopietnību, profesionalitāti. Tas atkal un atkal no jauna liek viņas darbu pamanīt skatītājiem, kritiķiem un preses pārstāvjiem, liekot izskanēt Liepājas teātra un Liepājas pilsētas vārdam atkal un atkal!

Lai arī 2019. gadā atveidojusi vairākas lomas, arī izcilo Raņevsku Antona Čehova „Ķiršu dārzā”, nenoliedzami aktrises augstākais sasniegums ne tikai šajā gadā, bet arī visas viņas karjeras kontekstā, ir Ričarda III loma iestudējumā „Šekspīrs”, par ko viņa saņēmusi izcilu kritiķu vērtējumu vislatvijas presē.

Tas ir milzu darbs pēc tik ilgiem gadiem, kas pavadīti profesijā, atrast arvien jaunas krāsas, lai ar savu tēlojumu pārsteigtu skatītājus. Bet Inesei tas izdodas, jo teātris ieņem ārkārtīgi lielu nozīmi viņas dzīvē. Pilsētai ir pamatots iemesls lepoties ar tādu mākslinieci.