Liepajalv: Agris Ruperts ir profesionālās izglītības kompetences centra "Liepājas Valsts tehnikums" direktors. "Gada liepājnieks 2019" viņš saņem par Liepājas Valsts tehnikuma izaugsmes veicināšanu 2019.gadā un inovatīvu risinājumu ieviešanas sekmēšanu profesionālās izglītības mācību procesā.

2019.gadā Agris Ruperts ir saņēmis Latvijas Republikas Ministru kabineta Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu profesionālās izglītības attīstībā enerģētikas, uzņēmējdarbības, transporta un loģistikas nozarē kā arī Liepājas valsts tehnikuma izaugsmes veicināšanā.

Agris Ruperts ir daudzu projektu dzinējspēks: pirmkārt jau profesionālās izglītības kompetences centra "Liepājas Valsts tehnikums" renovācijas pirmā kārta par 18,8 miljoniem eiro un iegūta modernākā profesionālās izglītības iestāde Kurzemes reģionā.

Projekta "Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu" ietvaros tehnikumā turpinās rekonstrukcijas 2. kārta par summu 1,87 miljoni eiro, ir rekonstruēts un atjaunots stadions, kura moderno infrastruktūru izmanto ne tikai tehnikuma audzēkņi, bet arī Liepājas skolu un sporta organizāciju pārstāvji. Šo sarakstu varētu turpināt vēl un vēl.