Savā vecajā vietā virs Berči projektētās ēkas Zivju ielā 3 jeb "Romas dārza" pēc 77 gadu pārtraukuma atgriezies karogs.

Dažādos laikos te plīvojuši atšķirīgi karogi. Vēsturnieks Gunārs Silakaktiņš zina stāstīt, ka pirmo reizi karogs, un tas bijis cariskās Krievijas karogs, mastā uzvijies 1884.gadā. Karoga masta konstrukcija lielā mērā esot saglabājusies tieši no tiem laikiem, neko daudz tai nav vajadzējis likt klāt arī tagad, vairāk nekā pēc 130 gadiem.

1919.gadā, un pēc vēsturnieka aplēsēm tā varēja būt vasara, cariskās Krievijas standartu nomainīja Latvijas Republikas karogs. Tolaik ēku īpašnieks bija jaunajai valstij lojālais vācu uzņēmējs Drāts. Varām mainoties karogs ticis noņemts, taču 1941.gada jūlijā uz īsu brīdi atkal tornī plīvoja Latvijas karogs – boļševiki bija prom, un liepājnieki cerēja, ka ir brīvi. Taču valsts karogs mastā bijis tikai kādu pusotru nedēļu, tad vietējiem nejēgām ticis atgādināts, ka te nav nekāda Latvija, bet gan Ostlandes apgabals, un torņa mastā uzvijās vācu nacionālsociālistu karogs. Taču arī tam neesot bijis lemts ilgi plīvot – kad Liepājas vējš karoga drēbi sadriskājis, tas noņemts un vairs nav atjaunots. Arī padomju okupācijas laikos, kad "Romas dārzā" bija viesnīcas "Līva" filiāle, tornis bijis bez karoga.

Šobrīd mastā plīvo Liepājas zaļi sarkanais karogs.

"Hotel de Rome" jeb "Romas viesnīca" saukta arī citos, bijušo īpašnieku, vārdos – Ramedlova tirdzniecības nams, Rīges nams, Drātu nams.

Nama būvprojekts, kura autors ir Pauls Makss Berči, apstiprināts 1881.gadā, pirmo reizi ekspluatācijā ēka nodota 1882.gadā kā viesnīca un kā tirdzniecības nams. Pēc tam ēka pārbūvēta 1891.gadā un vēl septiņas reizes pēc tam. Šobrīd Zivju ielā 3 atrodas biroji, restorāns "Roma Café" un mākslas galerija "Romas dārzs". Pēc remonta pabeigšanas tajā atradīsies arī viesnīcas numuri.