Tajā Lielās ielas puses, kur rekonstrukcija jau ir pabeigta, pretī namam ar 2. numuru, zāliena vietā sakuplojušas skaistas balandas, kas izskatās kā speciāli iesētas.

"Vai tas ir kas līdzīgs akcijai, kad pie Ministru kabineta puķu vietā stādīja kāpostus, bietes un citus veselīgus dārzeņus? Lai būtu ne tikai skaisti, bet arī lietderīgi un veselīgi?" – vaicā portāla lasītājs.

Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālista Aigara Štāla atbilde, iespējams, sarūgtinās veģetāriešus un vegānus, kuri varbūt cerēja, ka gar rekonstruēto Lielo ielu, kā arī puķu dobēs turpmāk zaļos veselīgi pārtikas augi. Štāls raksta:

"Lielās ielas rekonstrukcija nav pabeigta! Tas ir būvobjekts, kura teritorijā šobrīd atrodas arī kādreizējās puķu dobes, ko Komunālā pārvalde būvdarbu dēļ nekopj.

Balandas noteikti tur nepaliks! Kad iesēj zāli, vispirms izaug balandas kā pirmais augs, jo to sēklas ir melnzemē, kas uzvesta un izlīdzināta. Pēc tam nezāles nomainīs īstā zālīte. Pēc ielas rekonstrukcijas arī ziedu dobes tiks atjaunotas! Gan pie augstskolas, gan pie viesnīcas. Tās būs mazliet savādākā formā un novietojumā, būs tikpat krāšņas un skaistas kā pirms būvdarbu uzsākšanas, varbūt pat vēl košākas".

Uzņēmums "Liepājas tramvajs" līgumu ar SIA "Rīgas tilti" par projekta "Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas kompleksa rekonstrukcija" realizāciju noslēdza 2017.gada 1.sptembrī.

Projekts paredz Tramvaja tilta un Lielās ielas renovāciju. Līguma kopā ar PVN ir 6,23 miljoni eiro. Būvdarbi jāpabeidz 18 (astoņpadsmit) mēnešu laikā pēc būvlaukuma nodošanas SIA "Rīgas tilti" rīcībā. Darba, materiālu un iekārtu kvalitātei noteikts garantijas laiks pieci gadi.