Sabiedriskā transporta aģentūra sadarbībā ar "Liepājas tramvaju" un Liepājas reģiona Tūrisma informācijas biroju svētdien un pirmdien atsevišķos reisos organizēs "Vēstures tramvaju”.

Svētdien, 17. martā un pirmdien, 18. martā atsevišķos tramvaja reisos pasažieriem būs iespēja gida pavadībā ceļot cauri Liepājas vēsturei un klausīties stāstos par vēsturiskiem notikumiem ievērojamās pilsētas vietās un pašiem liepājniekiem.

"Lai sabiedrisko transportu padarītu pasažieriem draudzīgāku un katra pasažiera ikdienu krāsaināku, šādas un cita veida aktivitātes saistībā ar sabiedrisko transportu noteikti rīkosim vēl. Ja "Vēstures tramvajs” gūs pasažieru atsaucību, tas noteikti tiks organizēts atkārtoti, jo par Liepājas vēsturi stāstāmā ir daudz,” uzsver aģentūras direktors Gints Lūsis.

"Vēstures tramvaju” no ārpuses varēs atpazīt ar uzrakstu vadītāja kabīnē, un tas apstāsies visās maršruta pieturās. Galapunktos pasažieriem nebūs jāizkāpj, arī jauna biļete nebūs jākompostrē.

"Vēstures tramvaja” kustības saraksts
Svētdien, 17. martā

12.38 galapunkts "Brīvības iela”
12.51 "Kurzeme” (šeit iekāps gids un sāks ekskursiju)
13.02 galapunkts "Centrālkapi”
13.26 galapunkts "Brīvības iela”
13.39 "Kurzeme” (šeit ekskursija noslēgsies)

Pirmdien, 18. martā
17.57 galapunkts "Brīvības iela”
18.10 "Kurzeme” (šeit iekāps gids un sāks ekskursiju)
18.22 galapunkts "Centrālkapi”
18.45 galapunkts "Brīvības iela”
18.58 "Kurzeme” (šeit ekskursija noslēgsies)

Pirmdien, 18. martā "Vēstures tramvaja” kursēšanas laiks ir pieskaņots ērtai nokļūšanai uz svinīgo pasākumu "Goda un Gada liepājnieks” Liepājas Olimpiskajā centrā.

Sabiedriskā transporta aģentūra aicina liepājniekus un Liepājas viesus izmantot sabiedrisko transportu, dodoties arī uz lielkoncertu "Liepāja Svin” Liepājas Olimpiskajā centrā, sestdien, 16. martā pulksten 19. Uz Liepājas Olimpisko centru var nokļūt ar tramvaju un 22., 2., 4., 9., 23., 904., 912. maršruta autobusiem.

Visa Liepājas sabiedriskā transporta kustības saraksts, kā arī braucienu plānotājs pieejams aģentūras mājas lapā www.liepajastransports.lv (arī www.lst.lv).

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"