Piektdien tika sumināti konkursa "Sakoptākais nams 2017" laureāti – namu īpašnieki, kuri parūpējušies ne tikai par nama sakopšanu, bet arī tā teritorijas iekopšanu un apzaļumošanu.

Sakoptākie nami tika sveikti trīs kategorijās: privātmājas; daudzdzīvokļu ēkas; iestādes un uzņēmumi, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Kā ik gadu, šo namu apsaimniekotājiem vai īpašniekiem tika pasniegta atzinības plāksnīte pilsētas karoga krāsā ar skaitli "2017", ko piestiprināt pie ēkas fasādes, un pilsētas karogs.

Konkursa "Sakoptākais nams 2017" laureāti:

Privātmājas:
1. 14.novembra bulvāris 95,
2. Darbnīcu iela 7,
3. Ābeļu iela 5,
4. Elizabetes iela 8,
5. Ziemeļu iela 28.

Daudzdzīvokļu ēkas:
1. Klaipēdas iela 120,
2. Strazdu iela 4b,
3. K.Valdemāra 11.

Iestādes un uzņēmumi:
1. uzņēmums "Cepelīni", Rīgas iela 48,
2. uzņēmums "Pastnieka māja", F.Brīvzemnieka iela 53.

Atzinību, kliņģeri un tulpju sīpolus kā motivācijas balvas par sakoptajiem namiem katrā kategorijā saņēma arī privātmāja Abavas ielā 3, daudzdzīvokļu ēka Siguldas ielā 21 un uzņēmums "DNB banka" Radio ielā 16.

Šogad konkursam bija pieteiktas 37 dažādas ēkas, kuras bija aicināts ieteikt ikviens liepājnieks.

Sakoptākie nami un teritorijas tika vērtēti pēc konkursa nolikumā apstiprinātiem kritērijiem: objekta sakoptība, mazo arhitektūras formu tehniskais stāvoklis, apstādījumu un labiekārtojuma kvalitāte, visu arhitektūras elementu un teritorijas stilistiskā vienotība, ideja, izmantoto materiālu oriģinalitāte.