No 19.jūnija reģionālo autobusu maršrutā Liepāja–Šuķene būs nelielas izmaiņas pieturu nosaukumos un to atrašanās vietās, kas arī precizēs kustību grafikus atbilstoši faktiskajai situācijai, informē Autotransporta direkcijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Heinsberga.

Atsaucoties Dunikas un Rucavas pagastu apvienības pārvaldei un Ječu ciema iedzīvotāju ierosinājumam, tuvāk apdzīvotajai vietai tiek pārvietota reģionālo autobusu pietura Ječi, līdzšinējā atradās uz autoceļa V1219, savukārt jaunā būs uz autoceļa V1250, pie krustojuma ar 1. Atpūtas ielu. Minētā pietura tiks iekļauta reģionālās nozīmes autobusu maršruta nr. 6785 Liepāja–Šuķene visu reisu kustības sarakstos.

Vienlaikus minētajā maršrutā līdzšinējai pieturai Nīcas mežniecība tiek mainīts nosaukums uz Ignāti. Arī tās jaunais nosaukums turpmāk būs redzams visos reģionālās nozīmes autobusu maršruta nr. 6785 Liepāja–Šuķene reisu kustības sarakstos.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina AS "Liepājas autobusu parks". Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Kurzemes plānošanas reģionu un Dienvidkurzemes novada pašvaldību.