Sestdien, 14.maijā, no pulksten 19 līdz 24 Eiropas Muzeju nakts ietvaros SIA "Liepājas Pētertirgus" aicina pircējus iepirkties neierastā laikā. Muzeju naktī Liepājā Pētertirgus būs atvērts apmeklētājiem kā "Nakts tirgus" ar dažādiem pārsteigumiem, Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Rasa Zālīte.

Nakts tirgū būs aplūkojama senlietu ekspozīcija par tirgu un tirdzniecību, varēs iepirkties, baudīt ēdienus un dzērienus, kā arī ļauties tirgus atmosfērai. Ēdienus uz dzērienus piedāvās gan vietējie, gan tuvākās apkārtnes tirgotāji.

Nakts aizsegā varēs degustēt un, protams, iegādāties gan vīnu, gan sieru, gan arī kādu smeķīgu gaļas gabaliņu, kā arī citus produktus.
Tāpat "Muzeju nakts" ietvaros Liepājas Pētertirgus tirgotāji piedāvās iespēju piedalīties loterijā, bet mazākie apmeklētāji iejutīsies tirgotāja lomā un izmēģināt dažādu preču svēršanas tehniku.

Nakts tirgus norises vieta – paviljons "Skārnis" un vecās policijas ēkas pagalms.

Kopumā starptautiskajā akcijā "Muzeju nakts" piedalās 25 Liepājas izglītības, kultūras, tūrisma un citu iestāžu pārstāvji. Šajā naktī interesenti bez maksas varēs piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, baudīt mūziku un mākslu, ļauties naksnīgām maltītēm, iepirkties, doties ekskursijās, un izmantot citus "Muzeju nakts" īpašos piedāvājumus.