Pilsētā ir uzstādīti Līgo svētkiem paredzētie rotājumi. Rožu laukumā izvietots centrālais svētku akcents, kurā draudzīgi sadzīvo margrietiņu un siera ritulīšu motīvs.

Centrālo rotājumu Rožu laukumā papildina tāds pats margrietiņu motīvs uz Tramvaja tilta, Klaipēdas ielā – pie jaunās tramvaja līnijas, Zirņu un Tukuma ielas skvērā un Brīvības ielā pie pilsētas robežas, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Šogad, respektējot pilsētas ielās izvērstos remontdarbus, pilsētas rotājumi darināti nedaudz atturīgāki, kā citus gadus.

"Nedaudz pieticīgāk, bet sirsnīgāk,” uzsver pilsētas galvenā māklsiniece Agita Ansule.

Rotājumi darināti ar mazu humora pieskaņu. Mazākie liepājnieki un arī padzīvojuši ļaudis būs pamanījuši mazo pelīti, kas nerātni raugās no siera ritulīša virs Rožu laukuma zālāja. Visiem tik tuvā, bet reizē pieticīgā puķe margrietiņa iepludināta pilsētas ielās, nepārprotami rada Vasaras saulgriežu noskaņu un atgādina par svētku gaidīšanu.

Līgo svētku rotājumu autori ir SIA "Reklāmas ateljē” un SIA "DLV Kompānija”. Rotājumiem šogad iztērēti Ls 3768 lati.

A. Ansule cer, ka pilsētas rotāšanā talkā nāks arī veikali un uzņēmumi, dekorējot savus skatlogus un teritorijas. Viņa novēl mums visiem krāšņu un saturīgu Līgošanu un katram piedzīvot pa kādai burvestībai šajos maģiskajos svēkos.