Portāla lasītāji laiku pa laikam brīnās par kādu no pilsētas ielām, kur nesen uzklātais asfalts atkal tiek noņemts un asfaltēts par jaunu. Šoreiz Rāvas ielā.

Nupat rakstījām par Klaipēdas ielu, kur "Liepājas ūdens" veikto darbu dēļ asfalts iebrucis, tagad portāla lasītājs Andris ir neizpratnē par darbošanos mazajā Rāvas ielā.

"Paskatieties Google, kā izskatījās Rāvas iela 2014. gadā. Nesen, šķiet 2016. gadā, ielu nez kāpēc noasfaltēja. Un vakar (30.maijā – irliepaja.lv) atkal nofrēzēja pusi ielas un asfaltēja par jaunu. Absolūti bez jebkādas vajadzības. Pa to ielu dienā izbrauc ap 30 mašīnām," raksta Andris.

Komunālā pārvalde, atbildot uz lasītāja sašutuma pilno vēstuli, raksta:

"A/S "UPB" pēc SIA "Liepājas ūdens" pasūtījuma izbūvē kanalizācijas kolektoru ar pievadiem ielas sarkano līniju robežās. Komunālā pārvalde zemes rakšanas darbus ir atļāvusi".

Būvprojekts nosaukums ir "Kanalizācijas kolektoru būvniecība ar pievadiem ielu sarkano līniju robežās Liepājā, Ezera, Vaiņodes, Zviedru, Krusta, Pērkones, Palangas, Rāvas ielās". Zemes rakšanas darbu atļauja izsniegta 18.martā, visu darbu beigu termiņš ir 30.decembris.