Lai nodrošinātu Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu un drošību tā apmeklētājiem, pilsētas centrā plānoti vairāki satiksmes ierobežojumi un autotransporta stāvēšanas aizliegumi. Apmeklētāju ērtībai plānoti papildu sabiedriskā transporta reisi ērtākai nokļūšanai mājvietās pilsētas mikrorajonos pēc pasākuma, informē Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Ieva Puka.

Plānotie apstāšanās un stāvēšanas aizliegumi:
– no 29.decembra pulksten 18 līdz līdz 2023.gada 1.janvāra pulksten 10 Baznīcas ielas posmā no Lielās līdz Bāriņu ielai;
– no 29.decembra pulksten 19 tiek norobežota skatuves zonas daļa Rožu laukuma stāvlaukumā;
– no 30.decembra pulksten 8 līdz 2023.gada 1.janvāra pulksten 10 tiek pilnībā slēgts Rožu laukuma stāvlaukums;
– no 31.decembra pulksten 8 līdz 2023.gada 1.janvāra pulksten 10 tiek slēgta transportlīdzekļu satiksme Zivju ielā no viesnīcas "Līva" līdz Stendera ielai;
– no 31.decembra pulksten 8 līdz 2023.gada 1.janvāra pulksten 10 tiks slēgtas automašīnu stāvvietas Zivju ielā, kā arī būs liegts apstāties un stāvēt Stendera ielas posmā no A.Pumpura līdz Baznīcas ielai.

No 31.decembra pulksten 23 līdz 2023.gada 1.janvāra pulksten 2 tiek slēgta transporta kustība:
– Lielās ielas posms no Baznīcas ielas Rožu laukuma virzienā;
– Stendera iela no Baznīcas ielas līdz Kungu ielai;
– Kungu iela no Malkas ielas uz Lielās ielas pusi;
– Baznīcas iela no Lielās ielas līdz Skolas ielai, saglabājot iespēju Baznīcas ielā iebraukt no Bāriņu ielas puses ar nogriešanos uz Skolas ielu;
– Graudu iela no Fr.Brīvzemnieka ielas, saglabājot iespēju nogriezties uz Fr.Brīvzemnieka ielu.

Aicinām liepājniekus un pilsētas viesus rēķināties ar apgrūtinātu vai liegtu privātā transporta kustību pirmssvētku un svētku dienās. Lai iedzīvotāji no dažādiem pilsētas mikrorajoniem pēc pasākuma atgrieztos savos mājokļos tiks organizēti papildu sabiedriskā transporta reisi.

Pēc pusnakts no pieturvietas "Līva" tiks organizēti papildu autobusu reisi. Pulksten 00.20 un 1.15  pa diviem reisiem maršrutā "Līva – Liepājas Reģionālā slimnīca" (kā 6. maršruts, sākot no pieturvietas "Līva"): Lielā iela – Raiņa iela – Flotes iela – Krūmu iela – Ziemeļu iela – Ventspils iela – Pulvera iela – Cukura iela – Grīzupes iela – Slimnīca. Un pa diviem reisiem pulksten 00.20 un 1.15 maršrutā "Līva – Karosta": Lielā iela – Raiņa iela – O. Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela – Ģenerāļa baloža iela – Atmodas bulvāris.

Tāpat pēc pusnakts no pieturvietas "Kurzeme" tiks organizēti papildu tramvaju reisi. M.Ķempes ielas virzienā pulksten 00.20 tiks veikti divi reisi un pulksten 1.15 – viens reiss. Brīvības ielas virzienā plānoti divi reisi – pulksten 0.20 un 1.15.