No pirmdienas, 24.augusta, līdz 27.augustam sakarā ar Liepājas stacijas signalizācijas sistēmas modernizāciju un sliežu ceļu rekonstrukciju tiks slēgta satiksme Cukura ielā.

Kā informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele, satiksmi slēgs posmā no Pulvera ielas līdz īpašumam Cukura ielā 7.

24. un 25.augustā 4., 9., 9.A un 23. maršruta autobusi slēgto posmu apbrauks pa Brīvības ielu, 14.novembra bulvāri un Pulvera ielu.

Pasažieriem, kuriem ir nepieciešams izkāpt pieturā "Autobusu parks", aicināti izkāpt tuvākajā pieturā Brīvības ielā – "Saulesdruvas". 26. un 27.augustā sabiedriskā transporta kustība minētajā posmā būs atļauta.

Atļauja darbu veikšanai dota SIA "Transceltnieks" sakarā ar projekta "Liepājas stacijas signalizācijas sistēmas modernizācija ar sliežu ceļu rekonstrukciju" realizāciju.

Būvuzņēmējam darbu laikā iespēju robežās jānodrošina zemesgabalu īpašniekiem piekļūšana savam īpašumam, operatīvajiem un specializētajiem transportlīdzekļiem – caurbraukšana un piekļūšana zemesgabaliem, kā arī gājēju droša pārvietošanās.