Lai veicinātu kustību prieku un iespēju vingrot brīvā dabā, iedzīvotāji no 54 līdz 63 gadu vecumam aicināti pievienoties bezmaksas vingrošanas nodarbībām kopā ar veselības sporta speciālistēm Daci Dieviņu un Kristīnu Petermani, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Vingrošanas nodarbības iedzīvotājiem no 54 līdz 63 gadiem norisinās pirmdienās un trešdienās pulksten 8.15 Ezerkrasta mikrorajonā, Dunikas ielā, pie Kristapa Porzinģa basketbola laukuma.

Nodarbības vadīs divas treneres uz maiņām – pirmdienās trenere Dace, trešdienās trenere Kristīna.

Pieteikties nodarbībām var, sazinoties ar treneri Daci Dieviņu pa tālruni 27 833 180 (vēlams īsziņas veidā). Saistībā ar valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem, dalībnieku skaits vienā vingrošanas grupā ir ierobežots – 20 personas un treneris, tāpēc dalība grupā tiks nodrošināta rindas kārtībā.

Nodarbības plānotas zemā intensitātē ar mērķi izkustināt locītavas, trenēt lokanību, līdzsvaru un koordināciju, veikt vispārēju ķermeņa izkustināšanu, uzlabojot fizisko un garīgo labsajūtu. Nodarbību mērķis ir stiprināt dziļo muskulatūru, īpaši vēršot uzmanību muguras pareizai izkustināšanai un tās veselības uzturēšanai. Vienas nodarbības ilgums ir viena stunda.

Atgādinām, ka uz nodarbību var ierasties, iepriekš piesakoties un saņemot apstiprinājumu no trenera. Fizisko aktivitāšu nodarbības tiek organizētas epidemioloģiski drošā vidē, t.i., apmeklēt nodarbības klātienē var, uzrādot derīgu sadarbspējīgu
Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai balstvakcinācijas sertifikātu.

Atgādinām, ka, apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro zemāk esošie noteikumi:
• neapmeklē nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes,
• ievēro 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem,
• ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās,
• jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību,
• nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi,
• izvērtē savu veselības stāvokli, pirms apmeklē nodarbību,
• nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.
Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija, sazinoties ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļu, e-pasts: veseliba@liepaja.lv.