Ceturtdien joprojām nebija notverts vainīgais, kas naktī uz 12.jūliju no Rožu laukumā uzstādītā vides objekta – būra – mēģināja izvilkt tajā ieslodzīto manekenu ķēpātāju, sabojājot to.

Rožu laukumā novietotais būris joprojām stāv tukšs (jo sabojātais manekens tika aizvākts), šādā veidā nedaudz mainot sociālās kampaņas būtību, jo ieslodzītais ķēpātājs (manekens) nu ir brīvībā. Vairs nesēž aiz restēm, saņēmis sodu.

Kā portālu informēja domes sabiedrisko attiecību speciālists Andrejs Rjabcevs, būris bez ķēpātāja Rožu laukumā atradīsies līdz par nedēļas nogalei, kā bija plānots.

Policija arī nav atmetusi cerības ar novērošanas kameru ierakstu palīdzību atrast vainīgo (vainīgos), kas "palīdzēja" ķēpātājam izkļūt no būra Liepājas centrā.

Portāls jau rakstīja, ka, turpinot pievērst sabiedrības un īpaši jauniešu uzmanību ķēpājumiem pilsētvidē, kampaņas "Mežoņi dzīvo mežā. Te ir Liepāja!” ietvaros pirmdien Rožu laukumā tika uzstādīts vides objekts – būris.

Tas ir kā atgādinājums tam, ka ķēpājumu radīšana un citu īpašuma bojāšana ir krimināli sodāma, informēja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.