Jau ierasts, ka līdz ar maiju, kas ir aktīvā tūrisma perioda sākums, arī interese par Liepājas lidostas pakalpojumiem pieaug. Taču šogad vērojams īpaši agrs aktīvās lidojumu sezonas sākums, kur pirmie privātās un komerciālās aviācijas klienti apkalpoti jau martā (pērn - maijā), informē SIA "Aviasabiedrība "Liepāja"" Biroja vadītāja Agate Dūče.

Tāpat arvien vairāk lidojumu organizatoru un plānotāju Liepājas lidostu izvēlas par starpposmu lidojumam, lai veiktu aviācijas degvielas uzpildi.

Šonedēļ apkalpots arī  "Scandinavian Air Ambulance" ātrās palīdzības lidojums. Tiešo lidojumu no Zviedrijas un atpakaļ veica ar "Super King Air 200" īpaši pielāgoto gaisa kuģi. Tāpat 30.aprīlī Liepājas lidostā sagaidīts pasaulslavenais Berlīnes Filharmonijas orķestris, kas uz koncertu ieradās ar "Boeing 737-400" lidmašīnu. Šīs sērijas lidmašīnas ir vieni no izplatītākajiem gaisa kuģiem reģionālajos pasažieru pārvadājumos. Savukārt orķestra instrumenti Liepājā nogādāti ar "Saab 340F" kravas lidmašīnu. Pēc koncertēšanas Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” orķestris uz Berlīni dosies atpakaļ ar "Airbus A319" gaisa kuģi, ar kuru iespējams pārvadāt līdz pat 150 pasažieriem.