Internetā redzamais tramvaja 2.līnijas saraksts ir tehniska kļūda un, liecina, ka darbs pie jaunā grafika tiek veikts, informēja "Liepājas Sabiedriskā transporta" vadītājs Gints Lūsis.
Kā portālam norādīja vērīgie lasītāji, sabiedriskā transporta un maršrutu un kustību sarakstu portālā www.marsruti.lv apskatāma Liepājas tramvaja 2.maršruta saraksts ar pieturām un laikiem, kaut gan iepriekš nekas neliecināja, ka līdz ar tramvaja līnijas pagarināšanu mūsu pilsētā būs divi maršruti. Tomēr pašvaldības aģentūras "Liepājas Sabiedriskais transports" vadītājs Gints Lūsis nomierināja liepājniekus, ka 2.maršruts ir tikai tehniska kļūda, kurai publiski nevajadzēja parādīties. Arī kustību saraksts vēl tiek veidots, līdz ar to redzamais grafiks vēl neko nenozīmē. Lūsis uzsvēra, ka vēl pāragri ko konkrētu teikt, ja vēl pat nav zināms precīzs tramvaja jaunās līnijas atklāšanas laiks (vajadzēja būt gatavam jau pērnā gada oktobrī) un vagonu skaits. Maršruts, kā līdz šim, būs tikai viens, bet tehniskais pārpratums ar 2.līniju liecina tikai par to, ka aģentūra strādā pie kursēšanas grafika noteikšanas.
Portāls regulāri informē par jaunumiem tramvaja līnijas izbūves un remonta darbos, taču pāris pēdējo nedēļu laikā nekādu jaunumu (galvenais – kad tramvajs kursēs jaunajā maršrutā) no "Liepājas tramvaja" nav izdevies iegūt, jo uzņēmuma preses sekretāre Dace Gruntmane slimo. Taču, tiklīdz būs kādas novitātes, informēsim.

























