Saistībā ar Liepājas rallija norisi nedēļas nogalē un slēgtiem atsevišķiem ceļu posmiem, šī gada 18. jūnijā pasažieriem jārēķinās ar nelielām izmaiņām trijos reģionālo autobusu maršrutos Dienvidkurzemes novada Priekulē, Priekules un Virgas pagastos.

Svētdien trīs reģionālo autobusu maršrutos būs šādas īstermiņa izmaiņas:
• maršruta nr. 6905 Liepāja–Kalēti–Priekule reisos pulksten 12.00 no Liepājas un pulksten 14.20 no Priekules autobuss brauks tikai līdz Kalētiem un Purmsātiem un atpakaļ (netiks apkalpots posms no Priekules līdz Purmsātiem);
• maršruta nr. 5350 Liepāja–Priekule–Vaiņode reisos pulksten 11.30 no Liepājas un pulksten 8.15, pulksten 13.10 no Vaiņodes, kā arī maršruta nr. 5365 Liepāja–Priekule–Plūdoņi reisos pulksten 13.45 no Liepājas un pulksten 16.38 no Vienības pasažieri nevarēs izmantot pieturas posmā starp Paplaku un Priekuli (autobusi veiks apbraukšanu).

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA "Liepājas autobusu parks", informē Autotransporta direkcijas Sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Heinsberga.

Plašāka informācija ar aktuālo Liepājas rallija laikā: https://2023.lvrally.com/lat/jaunumi