Pēc 1.aprīļa Latvijas – Igaunijas līgas spēles iznākuma, kurā BK "Ogre" piekāpās "Kalev/Cramo" arī otrajā spēlē un izstājās no tālākas dalības play-off, zināmi LBL izspēļu datumi, teikts BK "Liepāja" mājaslapā liepajasbasketbols.lv.

Trīs Latvijas komandas gaidīja ogrēniešu sērijas iznākumu, lai varētu saplānot LBL (Latvijas Basketbola līgas) izslēgšanas spēļu kalendāru, izņemot, pašu BK "Ogre", kuriem noteikti visa koncentrēšanās tika veltīta uzmanībai pret Igaunijas flagmani. Savukārt, komandas, kas Latvijas rangā ieņēma no 4. līdz 6.vietai – BK "Liepāja", "Latvijas Universitāte" un "Valmiera Glass/ViA" – aizvadīja nogaidošu pozīciju, lai saprastu, kad īsti varētu sākties play-off. Gadījumā, ja Ogre pārvarētu "Kalev/Cramo", LBL play-off sāktos 11.aprīlī, bet, tā kā ogrēnieši no tālākās cīņas par apvienotās līgas medaļām izstājās, LBL starta šāviens izslēgšanas mačiem tiks dots 5.aprīlī.

BK "Liepāja" sērija pret "Latvijas Universitāte" sāksies dienu vēlāk – 6.aprīlī Liepājā. Sērijā līdz trim uzvarām spēles pamīšus notiks Liepājā un Rīgā, attiecīgi, 6.aprīlī Liepājā, 10..aprīlī Rīgā, utt.

Šajā un pagājušajā sezonā liepājniekiem nav izdevies pārspēt "LU" vienību, kas, protams, ir jāpaveic beidzot tieši šajā LBL 1/4 finālā, lai pēc viena gada pārtraukuma atkal varētu piedalīties Latvijas medaļu dalīšanā. Pagājušajā sezonā BK "Liepāja" ierindojās 6.vietā starp Latvijas klubiem un trīs spēlēs tika atzīts BK "Ogre" pārākums. Savukārt, 2020./21.gada sezonā, kad skatītājiem nebija iespēja klātienē sekot basketbola spēlēm un Latvijā joprojām tika apkarots "Covid-19", tieši "Covid-19" kļuva par iemeslu bronzas sērijas nepabeigšanai, kad mūsējie cīņā par LBL 3.vietu sacentās ar BK "Ogre". Pēc pirmās aizvadītās spēles Ogrē (zaudējums spēles beigās pēc rupjas tiesneša kļūdas ar 87:90), ogrēniešu rindās tika konstatēta saslimšana, kas neļāva pabeigt sēriju.

Tanī pat laikā, mūsu meiteņu komanda šajā sezonā, kā jau ierasts, piedalīsies medaļu spēlēs LSBL (Latvijas Sieviešu Basketbola Līga), kurā pusfināla sērijā būs jāsacenšas ar nu jau kārtējām Baltijas Basketbola Līgas čempionēm "TTT Rīga". Sērija līdz divām uzvarām sāksies Rīgā 9.aprīlī, bet Liepājā komandas tiksies 12.aprīlī. Pēc tam, izejot no rezultātiem, liepājnieces turpinās cīņas par medaļām, attiecīgi, vai nu finālā, vai, visdrīzāk, par LSBL bronzu.

BK "Liepāja" – "Latvijas Universitāte":
6.aprīlis pulksten 19 Liepājā
10.aprīlis pulksten 18.30 Rīgā
13.aprīlis pulksten 19 Liepājā
15.aprīlis Rīgā, ja nepieciešams
17..aprīlis pulksten 19 Liepājā, ja neieciešams

"TTT Rīga" – SBK "Liepāja/LSSS"
9.aprīlis pulksten 18 Rīgā
12.aprīlis pulksten 18.30 Liepājā
16.aprīlis pulksten 17 Rīgā, ja nepieciešams