Šodien uzsākta FIA Eiropas rallija čempionāta posma "Rally Liepāja" ieejas biļešu tirdzniecība. Tirdzniecības sākumperiodā ieejas biļetēm noteikta īpaša cena – līdz mēneša beigām, 30.aprīlim, divu dienu ieejas biļete maksās 20 eiro, ļaujot apmeklēt visus ātrumposmus, kas 2. jūlijā notiks Talsu novadā, bet 3. jūlijā – Dienvidkurzemes novadā. Bērniem līdz 10 gadu vecumam un personām ar invaliditāti ieeja rallija norises vietās paredzēta bez maksas, bet jauniešiem vecumā no 11 līdz 17 gadiem un pensionāriem paredzētas ieejas biļetes par samazinātu cenu.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Latvijā šogad notiks 1.–3. jūlijā Liepājā, Talsu novadā un Dienvidkurzemes novadā.  "Rally Liepāja" ieejas biļetes iespējams iegādāties rallija oficiālajā interneta vietnē www.lvrally.com.

"Šogad saglabāsim ieejas biļešu cenu gradāciju, kas kvēlākajiem rallija faniem, kuri jau izlēmuši apmeklēt Rally Liepāja, nodrošinās iespējami labāko piedāvājumu. Skatītājiem svarīgi ņemt vērā, ka esam atgriezušies pie iepriekš izmantotā rallija plānojuma un ātrumposmu norises sestdienā un svētdienā. Tanī pat laikā nemainīga palikusi Rally Liepāja ģeogrāfija, kas arī šogad ļaus izbaudīt Kurzemes reģiona burvību un rallija zelta fondu. Sestdien, 2. jūlijā, ātrumposmi notiks Talsu novadā, bet izšķirošie ātrumposmi svētdien, 3. jūlijā, tiks sarīkoti Dienvidkurzemes novadā," tā RA Events direktors Raimonds Strokšs.