Šodien Latvijas basketbola "Užavas" kausa izcīņas ceturtās kārtas atbildes spēlē "Latvijas Universitāte" (LU) savā laukumā spēlēs ar "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" vienību, bet "Liepāja" mājas spēlē uzņems "Kandava"/"Anzāģe" komandu, ziņo LETA.

LU "Rimi" Olimpiskajā centrā spēli ar Valmieras klubu uzsāks pulksten 19.15. Spēli tiešraidē varēs vērot Latvijas Basketbola savienības (LBS) "YouTube" kanālā.

Ceturtās kārtas jeb ceturtdaļfināla pirmajā mačā uzvaru ar 89:72 izcīnīja valmierieši.

"Liepāja" Liepājas Olimpiskajā centrā pulksten 9.30 tiksies ar "Kandava"/"Anzāģe" vienību. Spēli tiešraidē varēs vērot televīzijas kanālā TV4 un tīmekļa vietnē "Sportacentrs.com".

Ceturtdaļfināla pirmajā mačā uzvaru ar 82:77 izcīnīja "Kandava"/"Anzāģe", kuras rindās šajos divos mačos spēlē arī olimpiskais čempions 3x3 basketbolā Kārlis Lasmanis, kā arī viņa komandasbiedrs "Rīgas" komandā Guntars Strāķis, kuri pirmajā mačā ar attiecīgi 16 un 21 punktu bija rezultatīvākie uzvarētāju rindās.

Otrdien pusfinālā jau iekļuva "Ventspils", kas atbildes spēlē mājās ar 86:78 pieveica "Ogri", divu spēļu summā uzvarot ar 180:167.

Sacensībās startē komandas no trim Latvijas līgām.

Uzvarētāji tiks noskaidroti sešās kārtās. Pirmajās piecās kārtās komandas sacentīsies divu spēļu sērijās, bet kausa ieguvēji noskaidrosies vienā spēlē februārī.

Latvijas kausa izcīņa vīriešu komandām pērn atsākas pēc 27 gadu pārtraukuma. Piedalījās 21 komanda, finālspēlē 7.martā Ventspilī "VEF Rīga" ar 74:62 pārspējot "Ventspils" vienību.