11.un 12.septembrī Liepājā norisinājās "Liepājas meistarsacīkstes by Ferax" U14 vecuma grupai. Liepājas sacensībās meitenēm liepājniece Elizabete Marta Hamitova izcīnīja 1.vietu, Anna Azarova ierindojās 2.vietā, bet zēnu konkurencē liepājnieks Bogdans Kozlovs izcīnīja 3.vietu, portālu irliepaja.lv informēja Liepājas Tenisa sporta skolas
direktors Elans Zīverts.

Tikmēr paralēli Ventspilī notiekošajās vīriešu sacensībās uzvaru izcīnīja liepājnieks Matīss Šteinhards, bet Ričards Špaks ierindojās 3.vietā.

Bogdans Kozlovs (pirmais no labās). Publicitātes foto.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Gustavs Brižs, Marks Freiborns, Timo Tikums, Orests Ronis, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Anastasija Lomovska, Alise Latiša, Daniela Krušatina, Paula Gurecka, Annete Skripka un Polina Iļasova.

Zēnu konkurencē vissekmīgāk no liepājniekiem veicās Bogdanam Kozlovam, kurš sacensībās bija izsēts ar 1.numuru. Bogdans aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā viņš ar 3-6 3-6 piekāpās ar 4.numuru izsētajam Martinam Mašalam (Tennis Pro Academy). Sacensību noslēgumā uzvaru izcīnīja Martins Mašals, 2.vietu ieguva Maiks Vasilioglo (ACB/VL tenisa skola), bet 3.vietu izcīnīja liepājnieks Bogdans Kozlovs, cīņā par 3.vietu ar 7-6(2) 6-4 gūstot uzvaru pār ar 2.numuru izsēto Oskaru Butānu (Tennis Pro Academy).

Meiteņu konkurencē līdz pusfināliem no liepājniecēm aizcīnījās Ar 1.numuru izsētā Anna Azarova, ar 2.numuru izsētā Elizabete Marta Hamitova un Daniela Krušatina. Liepājniecēm pusfinālā pievienojās ar 3.numuru izsētā Keisija Bērziņa (Tennis Pro Academy). Pirmajā pusfinālā starp liepājniecēm Annu un Danielu ar rezultātu 6-1 6-1 vietu finālā sev nodrošināja Anna Azarova, bet otrajā pusfinālā Elizabete ar 2-6 6-3 6-2 nodrošināja sev vietu finālā gūstot uzvaru pār Keisiju. Cīņā par 3.vietu ar 6-2 6-1 bronzas medaļu izcīnīja Keisija Bērziņa, tādējādi liepājnieci Danielu Krušatinu atstājot 4.vietā. Tikmēr finālā uzvaru ar 6-0 6-0 izcīnīja Elizabete Marta Hamitova, bet Anna Azarova ierindojās 2.vietā.

Sacensības "Liepājas meistarsacīkstes by Ferax" atbalsta Liepājas uzņēmums "Ferax" (https://www.facebook.com/ferax.lv) un Liepājas pilsētas pašvaldība. Īpašu pateicību par atbalstu izsakām Andrejam Žukovam.

Tikmēr Ventspilī norisinājās sacensības vīriešiem "Ventspils Open 2021". Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Matīss Šteinhards un Ričards Špaks. Abi liepājnieki aizcīnījās līdz pusfināliem. Ričards pusfinālā ar 6-3 4-6 3-4 piekāpās Kristapam Tomam Tauriņam (ACB/VL tenisa skola) un nokļuva cīņā par 3.vietu. Ar rezultātu 6-3 3-6 6-4 Ričards Špaks izcīnīja bronzas medaļu gūstot uzvaru pār ar 3.numuru izsēto mājinieku Georgiju Harjuzovu (Ventspils TK). Tikmēr Matīss Šteinhards, kurš sacensībās bija izsēts ar 1.numuru, pusfinālā ar 6-1 6-2 pieveica Georgiju Harjuzovu (Ventspils TK). Finālā sacenšoties pret Kristapu Tomu Tauriņu (ACB/VL tenisa skola) Matīss ar 6-0 6-2 guva uzvaru, tādējādi Ventspils Open 2021 vīriešu tenisa sacensībās liepājnieks Matīss Šteinhards izcīnīja 1.vietu.