Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijā norisinājās vairākas tenisa sacensības ar Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvju piedalīšanos. Aizkrauklē Sabīne Vaidere izcīnīja 2.vietu, bet Elizabete Marta Hamitova – 3.vietu. Jelgavā Alise Vindiga izcīnīja uzvaru, bet Dāvids Špaks un Enija Paula Aploka ierindojās 2.vietā, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

No 10.–12.janvārim Aizkrauklē norisinājās tenisa sacensības "Vilar TK" U-12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Sabīne Vaidere un Elizabete Marta Hamitova. Abas liepājnieces iekļuva pusfinālā, kurā Elizabete Marta Hamitova ar 1-6 3-6 atzina ar 1.numuru izsētās Oļesjas Demčenkovas pārsvaru, savukārt, Sabīne Vaidere ar 6-4 6-4 guva uzvaru pār Emīliju Goldi. Cīņā par 3.vietu uzvaru ar 6-1 6-0 guva Elizabete Marta Hamitova. Cīņā par uzvaru turnīrā Sabīne Vaidere atzina Oļesjas Demčenkovas pārākumu ar 0-6 3-6, tādējādi Sabīne Vaidere ieguva 3.vietu.

No 10.–12.janvārim Jelgavā norisinājās LTS kausa 1.posms U-18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Dāvids Špaks, Dāvis Rolis, Alise Vindiga, Enija Paula Aploka, Karolīna Skābe un Paula Jankova.

Zēnu konkurencē abi liepājnieki aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā ar 1.numuru izsētais liepājnieks Dāvids Špaks ar 6-4, 7-5 nodrošināja sev vietu finālā. Savukārt, ar 3.numuru izsētais Dāvis Rolis pusfinālā pie rezultāta 4-6, 1-3 nolēma spēli pārtraukt un atzīt pretinieka pārākumu. Līdz ar to, Dāvis Rolis nepiedalījās cīņā par 3.vietu, kas sacensību noslēgumā viņu ierindoja 4.vietā. Savukārt, Dāvids Špaks finālā sacentās pret Reini Kupferu (ACB/VL tenisa skola). Ar rezultātu 6-4, 4-6, 4-6 Dāvids bija spiests atzīt pretinieka pārākumu, tādējādi Dāvids Špaks sacensības noslēdza ar 2.vietu.

Meiteņu konkurencē Karolīna Skābe un Paula Jankova sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, kurā diemžēl liepājnieces nespēja kvalificēties pamatturnīram. Savukārt, sacensības jau pamatturnīrā uzsāka Enija Paula Aploka un ar 1.numuru izsētā Alise Vindiga. Abas liepājnieces spēja aizcīnīties līdz finālam, kurā tad tika demonstrēts liepājnieču duelis. Ar rezultātu 6-4, 6-1 uzvaru sacensībās izcīnīja Alise Vindiga, tādējādi Enija Paula Aploka ierindojās 2.vietā.