22.maija vakarā "Liepājas Olimpiskā centra" Arēnā uz tikšanos mūsu bronzas komandām – SBK "Liepāja/LSSS" un BK "Liepāja" – tika aicināti skatītāji, fani, Liepājas domes vadība, BN "Kurši" un citi atbalstītāji, informē kluba pārstāvis Nomunds Atvars.

Vairāk kā 100 skatītāju, fanu, jauno basketbolistu, spēlētāju vecāku, Liepājas pilsētas vadības, uzņēmēju un mākslinieku ieskautas abas šīs sezonas bronzas medaļas komandas izbaudīja patīkamo gaisotni, kuru radīja deju grupa "Pulss", vakara vadītājs Liepājas Teātra aktieris Armands Kaušelis ar palīgu no kluba puses Normunda Atvara personā, bet muzikālo noformējumu nodrošināja Andris Ērglis.


Pasākumā izskanēja apsveikumi un vēlējumi no Liepājas domes priekšsēdētāja Gunāra Ansiņa, domes vietnieka Salvja Rogas, BN "Kurši" Liepājas veikala personāla, dāvājot līmeņrāžus, jo komanda ir "līmenī". Pie LBL bronzas medaļām tika mūsu dziļākās rezerves un daži, kuriem nebija iespēja 13.maijā saņemt Latvijas čempionāta medaļas, deju grupa "Pulss" sniedza deju baudījumu, tika izspēlētas viktorīnas par un ap komandām, skatītāju un spēlētāju kopīgi konkursi, bet pēc Andra Ērgļa dziedājuma visi vienojās Liepājas himnas izpildījumā. Pēc svinīgā pasākuma notika kopbildēšanās, autogrāfu sniegšana un individuālas foto sesijas ar SBK "Liepāja/LSSS" un BK "Liepāja" spēlētājiem, treneriem un personālu.

Atgādināsim, ka 2022./2023.gada sezonā sieviešu komanda SBK "Liepāja/LSSS" izcīnīja LSBL bronzas medaļas, bet pēc 11 gadu pauzes arī vīriešu komanda BK "Liepāja" sasniedza LBL bronzas pjdestālu, kas iepriekšējo reizi tika iespēts tālajā 2012.gadā.


Klubs saka paldies visiem, kas bija klātienē šajā "Bronzas pasākumā" un palīdzēja basketbola sezonai izvērsties par vienu skaistu, bronzas krāsās lolotu basketbola ceļojumu! Lielu paldies klubs saka arī katram no lielā sadarbības partneru pulka, kas sasniedzis skaitli 54! Biedrības "Sporta klubs Liepājas basketbols" 5.jubilejas sezona līdz ar šo ir arī noslēgusies.

Uz tikšanos jaunajā 2023./2024.gada sezonā!