Otrdienas vakarā, 2. augustā LOC Tenisa halles Pludmales volejbola laukumos norisinājās jau piektais no sešiem pludmales volejbola turnīra "Smilšu bums Liepājā" posms. Šis posms atkal notika jau dalībnieku iemīļotā formātā – pēc "King" turnīra principa, kur dalībnieki cīnījās par karaļa un karalienes titulu. Katra spēle tika spēlēta ar citu pārinieku, punkti katram spēlētājam tika skaitīti individuāli, beigās noskaidrojot labākos vakara spēlētājus.

Dalībnieki tika dalīti sieviešu (amatieri un entuziasti/iesācēji), vīriešu (amatieri un entuziasti/iesācēji) un veterānu grupās.

Katras grupas ietvaros tika apbalvoti pirmo četru vietu ieguvēji. Vīriešu amatieru grupas karaļa titulu izcīnīja Artis Zombergs, aiz sevis atstājot otrās vietas ieguvēju Jāni Čanderu un trešās vietas laureātu Jāni Jerumani. Ceturto vietu guva Rolāns Novikovs.

Vīriešu un sieviešu grupās tika izspēlēts arī "Mini king" turnīrs, kur no katras apakšgrupas 3. un 4. vietu ieguvējiem tika noskaidrots viens uzvarētājs. Amatieru vīriešu grupā uzvaru izcīnīja Andis Žvirgzdinaitis, kurš arī saņēma pārsteiguma balvu.

Vīriešu entuziastu grupā par karali kļuva Gints Lasmanis, otrajā vietā Arturs Malakausks, trešais palika Kristers Apinis, ceturtais – Filips Bermaks. "Mini King" titula ieguvējs – Pēteris Markots.

Amatieru sieviešu grupā 8 dalībnieču konkurencē karalienes titulu ieguva Eva Jakubenoka, aiz sevis atstājot Sanitu Pungu, Annu Ločmeli un Amandu Frickausu. "Mini Queen" – Evelīna Vītola.

Sieviešu entuziastu/iesācēju grupā karalienes kreklu ieguva Sabīne Gleizupa, otro vietu pēcspēļu "apakšiņu" konkursa rezultātā izcīnīja Līga Markota, cīnoties ar trešās vietas ieguvēju Patrīciju Krūči, jo abās meitenes turnīrā guva vienādu punktu skaitu. Ceturtā vieta – Baibai Remesei. "Mini Queen" titula ieguvēja – Elizabete Šveiduka.

Veterānu grupā (vecums 40+) spēles notika 3:3 formātā, kur 18 dalībnieku konkurencē KING titulu izcīnīja Ieva Cālīte, aiz sevis atstājot otrās vietas ieguvēju Lauri Sprūdu, trešās vietas laureātu Mariju Multani un Aināru Teteri.

Pasākuma laikā par mūziku un atmosfēru parūpējās dj un vakara vadītājs no "Izsauc Ballīti", mazākajiem atbalstītājiem bija pieejamas piepūšamās atrakcijas, par gardajām uzkodām parūpējās konditoreja "Marcipāns".

Trešā posma uzvarētāji:
Sievietes amatieri:
1. Eva Jakubenoka
2. Sanita Punga
3. Anna Ločmele
4. Amanda Frickausa
 
Sievietes entuziasti/iesācēji:
1. Sabīne Gleizupa
2. Līga Markota
3. Patrīcija Krūče
4. Baiba Remese

Vīrieši amatieri:
1. Artis Zombergs
2. Jānis Čanders
3. Jānis Jerumanis
4. Rolāns Novikovs

Vīrieši entuziasti/iesācēji:
1. Gints Lasmanis
2. Arturs Malakausks
3. Kristers Apinis
4. Filips Bermaks

Veterāni:
1. Ieva Cālīte
2. Lauris Sprūs
3. Marija Multane
4. Ainārs Teteris
 
Katras grupas uzvarētājs tika apbalvots ar īpaši sagatavotu KING vai QUEEN kreklu un pirmo četru vietu ieguvēji – ar pārsteiguma balvām no pasākuma atbalstītājiem.

Pasākuma laikā notika arī vairāki konkursiņi. Par instagram konkursa uzvarētāju, ievietojot sociālajos tīklos spilgtākos mirkļus no "Smilšu Bums" turnīra, kļuva Samanta Skrīvere.

Par tradicionālā apakšējo piespēļu konkursa uzvarētāju kļuva Artis Zombergs, kā arī spēcīgākie dalībnieki no katras grupas – Sanita Punga (amatieru grupa), Arturs Malakausks (entuziastu grupa) un Eduards Makuņins (vetrānu grupa).
 
Nākamais un noslēdzošais 2022.gada vasaras sezonas "Smilšu Bums" posms notiks 20.augustā – tradicionālā 2:2 formātā, kur dalībnieki uz sacensībbām ierodas ar sevis izvēlētu pārinieku. Vairāk informācijas par noslēdzošā posma norisi meklēt volejbola kluba "Liepāja" facebook lapā www.facebook.com/liepajasvk un instagram kontā www.instagram.com/liepajasvk/