Latvijas futbola izlases aizsargs Roberts Savaļnieks no aizvadītās sezonas čempionvienības RFS atgriezies savā bijušajā komandā "Liepāja", otrdien vēsta kurzemnieku kluba mājaslapa, ziņo LETA.

"Pēc sešu gadu prombūtnes savās otrās mājās atgriežas Roberts Savaļnieks," teikts iepriekšējās sezonas Latvijas čempionāta bronzas medaļu ieguvēju mājaslapā.

"Liepāja" 2015.gadā kļuva par Latvijas čempionvienību pēc kā Savaļnieks vienu sezonu pārstāvēja "Riga FC", līdz pārgāja uz RFS, aizvadītajā sezonā atkal iegūstot zeltu. Tāpat ar RFS Savaļnieks izcīnījis uzvaru Latvijas kausa izcīņā.

“Ļoti liels prieks atgriezties Liepājā, esmu no Valmieras, bet Liepāja ir manas otrās mājas, esmu gatavs jauniem izaicinājumiem," citēts Savaļnieks. "Zinu lielu daļu no spēlētājiem komandā, kā arī kluba vadību. Esmu apmierināts, ka varu atgriezties Liepājā, vislielākā sajūsmā par to, protams, ir mana ģimene."

RFS rindās aizsargs aizvadītajā sezonā Latvijas čempionātā laukumā devās 20 mačos, vārtus neguva, toties nopelnīja četras dzeltenās kartītes.

28 gadus vecais Savaļnieks Latvijas izlases rindās aizvadījis 38 spēles un guvis vienus vārtus.