Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece informē par to, ko aizgājušā gada nogalē ir darījuši Liepājas Sporta Spēļu skolas sportisti.

Latvijas Kausa izcīņu noslēdz U19 volejbolisti

Gada nogalē ir noslēgusies Latvijas Volejbola federācijas Kausa izcīņa meitenēm un puišiem U-19 vecuma grupā.
Liepājas Sporta Spēļu skolas volejbolistes cīnījās par 5.-8. vietu. Meitenes finālā aizvadīja  trīs spēles un ierindojās 7.vietā 16 komandu konkurencē. Treneri – Gatis Špakovkis un Inguna Valdmane. Šajā vecuma grupā pirmās trīs vietas izcīnīja Rīgas Volejbola skolas komandas.

LSSS – MVS/JūrmalasSS 0:3
LSSS – Daugavpils  BJSS (N.N.) 3:0
LSSS – Daugavpils BJSS (N.N.) 1:3

Savukārt U-19 vecuma grupas puiši trenera Ginta Jurika vadībā kopvērtējumā ieņēma 6.vietu starp 11 komandām, pirmo vietu atstājot Rīgas Volejbola skolas komandai.
LSSS – Talsu sporta skola 3:0
LSSS – Rīgas Volejbola skola 0:3.

U-12 basketbolistes pirmās Ziemassvētku Baltajā kausā Tukumā

Liepājas Sporta Spēļu skolas U-12 basketbolistes un viņu treneris Ģirts Splīte  gada nogalē piedalījās Ziemassvētku Baltais kauss sacensībās, kas divas dienas notika Tukumā.

Sacensībās piedalījās sešas komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, un Liepājas meitenes šajā konkurencē bija stiprākās. Liepājnieces aizvadīja piecas spēles un piecās spēlēs guva uzvaras:
LSSS - Paņeveži  32:14
LSSS - Audentes2  56:20
LSSS - Tukums2 58:6
LSSS -  Audentes 44:29
LSSS – Tukums  38:34
Uzvarētājas tika apbalvotas ar medaļām un kausu, kā arī cienājās ar sacensību atbalstītāju piedāvāto produkciju.

Aizvadīti "Ziemīši Liepājā" U-12 vecuma volejbolistiem

30.decembrī Liepājas Olimpiskajā centrā notika Kurzemes jaunatnes volejbola līgas sacensības U-12 vecuma grupā "Ziemīši Liepājā". Pirmā posma organizētājs bija Liepājas Sporta Spēļu skola.

Sacensības notiek tikai U-12 vecuma grupā, šoreiz startēja 20 komandas, kopskaitā 92 jaunie volejbolisti no visas Kurzemes. 

Sacensību galvenā tiesnese Inguna Valdmane stāsta: "Sacensības bija pašiem jaunākajiem volejbolistiem, jo Latvijas čempionātā viņi sāk startēt no U-12 vecuma. Šeit galvenie nebija rezultāti, bet sacensību pieredzes gūšana – kā ir braukt uz sacensībām ar autobusu, spēlēt svešā zālē, sekot līdzi sacensību informācijai, sacensībās piedalās vairāku pilsētu komandas. Volejbolistiem bija jūtams satraukums pirms spēles, bet pašas spēles aizritēja vieglā un jaukā atmosfērā. Tūlīt U-12 volejbolistiem sāksies "Ziemas kauss" sacensības un šādām iesildīšanās spēlēm ir nenovērtējama nozīme!"

U-12 meiteņu konkurencē LSSS 1. komanda 4. vietā, bet LSSS 3-5.vietā, uzvarētāju laurus atstājot LSSS 2. komandai.

U-12 puišu konkurencē LSSS 1. komanda 3. vietā, LSSS 2. komanda – 5.vietā, bet uzvarētāji ir Dundagas 1. komanda.