Saistībā ar "Covid-19" vīrusa izraisīto vispasaules pandēmiju uz nenoteiktu laiku tiek pārcelta "Rally Liepāja" norise, kas sākotnēji bija paredzēta 29.–31. maijā, informē "RA Events" Mediju sekretārs Jānis Unbedahts.

Latvijas posms ir FIA Eiropas rallija čempionāta trešās sacensības, kam globālo norišu rezultātā mainīts norises laiks – jau iepriekš uz vēlāku laiku tika pārcelti posmi Portugālē un Spānijā.

"Drošība rallija sarīkošanā vienmēr ir bijusi mūsu darba galvenā prioritāte. Sacensībām ir jābūt drošām dalībniekiem, skatītājiem un mūsu darbiniekiem. Ja vēl pirms pāris mēnešiem šķita, ka līdz maija izskaņai situācija būs normalizējusies, tad ritot laikam un saņemot arvien jaunas un jaunas ziņas par "Covid-19" vīrusa izplatību pasaulē, šī pārliecība strauji zuda," atzīst "Rally Liepāja" direktors Raimonds Strokšs.

"Tāpat mums jāņem vērā, ka "Rally Liepāja" ir Eiropas rallija čempionāta posms, kas liek domāt ne vien par ierobežojumiem Latvijā, bet arī visā Eiropā. Sacensību norisi maijā apgrūtina fakts, ka mums ir jābūt pārliecinātiem, ka visi čempionāta dalībnieki spēs izbraukt no savas mītnes zemes, lai sacensību norise būtu sportiski godīga pret ikvienu rallija ekipāžu. Šobrīd mēs cieši strādājam ar mūsu partneriem Eurosport Events, Starptautisko Automobiļu Federāciju, kā arī rallija pilsētām Liepāju un Talsiem, lai kopīgi atrastu iespēju sacensību norisi pārcelt uz vēlāku laiku, kad, ievērojot arī ekspertu sniegtās norādes, varēsim Latvijā sarīkot drošu ralliju. Bet līdz tam – palieciet mājās un sargiet sevi!" noslēdz Raimonds Strokšs.

Visas līdz šim iegādātās ieejas biļetes būs derīgas arī pārceltajā "Rally Liepāja" norises datumā.