Pavisam nesen tika aizvadīts 2022.gada 1.posms ar plašu dalībnieku skaitu. Laiks ir aizritējis strauji un klāt jau 2022.gada noslēdzošais, 5.posms, kas tiks aizvadīts 4.augustā un noritēs vīriešu un sieviešu pāriem.

Noslēdzošais posms noteikti būs aizraujošs, jo vēl joprojām visos sacensību līmeņos tiek saglabāta intriga par Liepājas pludmales tenisa līgas kopvērtējuma uzvarētājiem.

Liepājas pludmales tenisa līgas 5.posms tiks aizvadīts 4.augustā laukumos pie LOC Tenisa halles Liedaga ielā 7 un tā sākums paredzēts pulksten 17.15. Taču pieteikties noslēdzošajam 2022.gada Liepājas pludmales tenisa līgas posmam iespējams līdz 3.augusta pulksten 17 vietnē ej.uz/pludmalesteniss2022.

Atgādinām, ka Liepājas pludmales tenisa līgas sacensībās var piedalīties jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kurš uz turnīra norises dienu ir sasniedzis 12 gadu vecumu. Sacensību dalībnieki arī šoreiz tiks iedalīti divās grupās Intermediate (Vidējā līmeņa) un Advanced (Augstākā līmeņa).

Ar Liepājas pludmales tenisa līgas nolikumu iespējams iepazīties - beachtennis.io/includes/files/documents/td1800_8888.pdf
Liepājas pludmales tenisa līgu organizē biedrība “BT Liepāja” ar Liepājas pilsētas atbalstu.

Papildus informējam, ka sliktu laika apstākļu dēļ (stiprs vējš vai lietus), konkrētā posma norise var tikt pārcelta uz posma norises tekošās nedēļas ceturtdienu vai piektdienu vai arī atcelta.