No 16.līdz 18.decembrim Liepājas Olimpiskā centra Tenisa hallē norisināsies Latvijas Tenisa savienības kausa "Masters" sacensības U-12, U-14 un U-18 vecuma grupām. Šajās sacensībās piedalīsies astoņi sezonas labākie tenisisti katrā vecuma grupā. Šāda veida sacensības Liepājā norisināsies pirmo reizi, informē Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gints Siliņš.

Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš pauda atzinību, ka ir izdevies vienoties ar Latvijas Tenisa savienību un pirmo reizi uz Liepāju atvest LTS kausa "Masters" finālturnīru, kurā pulcēsies Latvijas labākie jaunie tenisisti.

Uz LTS kausa "Masters" sacensībām piedalīties tiek uzaicināti tie jaunie tenisisti, kuri visas sezonas garumā LTS kausa posmos ir uzrādījuši vislabākos rezultātus, sezonas noslēgumā kopvērtējumā ierindojoties no 1.līdz 8.vietai. Ja aizvadītā gada Latvijas republikas Jauniešu čempionāta uzvarētājs nav minētajā Top 8, tad kopvērtējuma 8.vietas ieguvēja vietu ieņem šī gada jauniešu čempions.

LTS kausa "Masters" sacensības katrā vecuma grupā tiek aizvadītas divās apakšgrupās.

Sacensību pirmo trīs vietu ieguvēji saņem arī vienreizējas LTS stipendijas treniņu vai sacensību procesam nākamajā gadā.

Plānots, ka Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēs Paula Gurecka U-12 vecuma grupā, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova un Gustavs Brižs U-14 vecuma grupā, kā arī Ričards Špaks, Dāvis Rolis un Didzis Vārna U-18 vecuma grupā.