Sieviešu "amatieru" uzvarētājas. Publicitātes foto.


Otrdienas, 15.augusta,  vakarā, LOC Tenisa halles pludmales volejbola laukumos norisinājās jau piektais no sešiem pludmales volejbola turnīra "Smilšu bums" posmiem, kuru rīko volejbola klubs "Liepāja", sadarbojoties ar Liepājas pilsētas pašvaldību, portālu informēja VK "Liepāja" pārstāve  Eva Jakubenoka.

Šis posms atkal notika jau dalībnieku iemīļotā formātā – pēc "King" turnīra principa, kur dalībnieki cīnās par karaļa un karalienes titulu. Katra spēle tika spēlēta ar citu pārinieku, punkti katram spēlētājam tika skaitīti individuāli, beigās noskaidrojot labākos vakara spēlētājus.


Dalībnieki tika dalīti sieviešu (amatieri un entuziasti/iesācēji), vīriešu (amatieri un entuziasti/iesācēji) un veterānu grupās. Katras grupas ietvaros tika apbalvoti pirmo četru vietu ieguvēji, bet karaļa vai karalienes titulu ieguva tikai viens spēlētājs katrā grupā.

Karaļa un karalienes titula ieguvēji tika apbalvoti ar īpaši sagatavotu king vai queen kreklu un pirmo četru vietu ieguvēji – ar pārsteiguma balvām no posma galvenā atbalstītāja – picērijas "Pizza Shop" un citiem sacensību atbalstītājiem.

Pasākuma laikā par mūziku un atmosfēru parūpējās DJ un vakara vadītājs no "Izsauc ballīti" un gardas uzkodas sagatavoja konditoreja "Marcipāns".

Piektā – "Pizza Shop" – posma uzvarētāji

Sievietes  amatieri:

1. Inga Čandere
2. Anna Ločmele
3. Sanita Punga
4. Eva Zaļaiskalna

Vīrieši  amatieri:

1. Roberts Mežals
2. Artis Zombergs
3. Jānis Čanders
4. Kristers Vēzis

Sievietes  entuziasti/iesācēji:

1. Skārleta Čiževska
2. Annija Bogdanoviča
3. Patrīcija Krūče
4. Sofija Solovjova

Vīrieši  entuziasti/iesācēji:

1. Kristers Apinis
2. Deins Gedovius
3. Filips Bermaks
4. Mārtiņš Dambis

Veterāni:

1. Ivars Zūns
2. Lauris Sprūds
3. Raimonds Ukavics
4. Dainis Zombergs

Pasākuma laikā notika arī vairāki konkursiņi. Par instagram konkursa uzvarētāju, ievietojot sociālajos tīklos spilgtākos mirkļus no "Smilšu buma" turnīra, kļuva Jana Kļava, par tradicionālā apakšējo piespēļu konkursa uzvarētāju kļuva Roberts Mežals.

Noslēdzošais 2023. gada vasaras sezonas "Smilšu buma" Sporta Punkts posms notiks piektdien, 25.augustā, pulksten 18 – 2:2 formātā, kurā spēkiem mērosies iepriekš pieteikti pāri.

Vairāk informācijas par noslēdzošā posma norisi meklēt volejbola kluba "Liepāja" Facebook lapā un Instagram kontā.