Pēc pusotras nedēļas ar ceturto posmu Liepājā turpināsies "DEPO Open 2022" Latvijas čempionāts pludmales volejbolā. Pieteikšanās sacensībām noritēs vēl visu šo nedēļu un noslēgsies piektdien, 15. jūlijā.

Ceturtais čempionāta posms no 22. līdz 24. jūlijam notiks Liepājā, volejbolistiem sacenšoties Liepājas pludmalē, starp Peldu un Rožu ielām.

Latvijas čempionāta posms Liepājā pēc ilgāka pārtraukuma notika 2021. gadā, uzreiz Latvijas labākos pludmales volejbolistus uzņemot finālposmā. Par Latvijas čempioniem pagājušogad augusta nogalē vīriešu konkurencē kļuva Ardis Daniels Bedrītis/Artūrs Rinkevičs. Sudraba medaļas nopelnīja Sandris Andrejevs un Toms Benjavs, bronzas – Rinalds Aišpurs un Mihails Samoilovs. Sievietēm uzvarēja duets Inese Jursone/Liene Šimkuse, otro vietu ieņēma Varvara Brailko un Deniela Konstantinova, bet trešo – Kristīne Briede un Luīze Skrastiņa.

Pirmajā posmā maija beigās Ventspilī uzvaru svinēja Ardis Bedrītis/Artūrs Rinkevičs un Lietuvas duets Monika Paulikiene/Erika Kliokmanaite, otrajā posmā Saulkrastos pārāki bija Edgars Točs ar Kristianu Fokerotu un Varvara Brailko ar Denielu Konstantinovu, bet trešajā posmā Cēsīs vēlreiz pārāki bija Točs ar Fokerotu, kā arī pirmo kopējo uzvaru Latvijas čempionāta posmā izcīnīja šogad izveidotais pāris Anete Namiķe/Līva Ēbere.

"DEPO Open 2022" sezona triju mēnešu garumā ir pludmales volejbola svētki ar labāko Latvijas sportistu līdzdalību. Šosezon Latvijas čempionātā "DEPO Open 2022" pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos un finālā. Visi posmi tiek rīkoti ārpus Rīgas, turpinot aptvert Latvijas reģionus, un visos posmos piedalās kā vīrieši, tā sievietes. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, visos posmos, izņemot finālu, kā viesi aicināti piedalīties arī spēlētāji no citām valstīm.

Par šīs sezonas čempionāta norisi palīdz gādāt Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors – veikals DEPO ar saukli "Viss, lai darītu!". Kā rāda jau notikušo posmu spēles, sezona ir gan darbīga, gan aizraujoša. Posma norisi otro gadu atbalsta Liepājas valstpilsēta, kas viesmīlīgi uzņem spēlētājus, organizatorus un atbalstītājus. Tāpat čempionāta norisi atbalsta AS "Būvuzņēmums Restaurators", "Eco Baltia Vide", "Lido", "Eat real" un citi sadarbības partneri.

Ieeja uz visām "DEPO Open 2022" spēlēm ir BEZ MAKSAS. Tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spraigās spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt labu mūziku un karsējmeiteņu uzstāšanos. Aizraujošākās svētdienas spēles tiks translētas arī TV kanālos "Best4Sport" un LTV7.

Līdz 15. jūlijam vīriešu komandām iespējams pieteikties šeit un sieviešu šeit.

Vairāk informācijas par "DEPO Open" turnīriem: volejbols.lv/pludmale

Programma
Piektdien, 22. jūlijā:

No 17.00 kvalifikācijas turnīrs
Sestdien, 23. jūlijā:
09.00 – 17.00 pamatturnīra spēles vīriešiem
10:30 – 17.00 pamatturnīra spēles sievietēm
17.00 – 20.00 izslēgšanas spēles vīriešiem un sievietēm
Svētdien, 24. jūlijā:
9.00  ¼ fināla spēles sievietēm, tiešraide Best4Sport
10:00  ¼ fināla spēles vīriešiem, tiešraide Best4Sport
12.00 ½ spēle sievietēm, tiešraide Best4Sport
13:00 ½ spēle vīriešiem, tiešraide Best4Sport
14:00 Spēle par 3.vietu sievietēm, tiešraide LTV7
15:00 Spēle par 3.vietu vīriešiem, tiešraide LTV7
16.00 Spēle par 1.vietu sievietēm, tiešraide LTV7
16.40 Servju konkurss skatītājiem
17.00 Spēle par 1.vietu vīriešiem, tiešraide LTV7
17.50 APBALVOŠANA