Publicitātes attēls


Pludmales volejbola un pludmales tenisa cienītājus jau pēc mēneša – 12. un 13. jūlijā Liepājas pludmalē priecēs vērienīgs sporta pasākums – "Amber Sand Fest", informēja festivāla pārstāve Justīne Knopkena.


Pasākumu rīko volejbola klubs "Liepāja" un Liepājas pludmales tenisa līga ar Liepājas valstpilsētas atbalstu, ar mērķi piesaistīt pludmales sporta cienītājus gan no Liepājas apkārtnes, gan no citām Latvijas un kaimiņvalstu pilsētām.

"Liepāja ir skaista pilsēta ar vienu no skaistākajām pludmalēm, savukārt pludmales volejbols un pludmales teniss ir vieni no top sporta veidiem, kuri raksturo vasaras sportu, tādēļ, apvienojot šos būtiskos priekšnosacījumus un ņemot vērā līdzšinējo augsto dalībnieku interesi par abiem sporta veidiem, vēlamies augt un piedāvāt jaunas un kvalitatīvas sacensības Liepājā, jo ticam, ka Liepāja var sapulcēt gan pilsētas viesus, gan kaimiņvalstu spēlētājus, lai būtu kopā, lai kopā spēlētu, cīnītos un priecātos par saviem un citu sasniegumiem," stāsta VK "Liepāja" pārstāve Megija Ceirule. "Ceram, ka šāda formāta pasākums kļūs par ikgadēju tradīciju Liepājas vasaras notikumu kalendārā," piebilst Ceirule.

Sacensībās sevis izvēlētās komandās aicināti piedalīties dažāda līmeņa pludmales volejbola un pludmales tenisa spēlētāji, tiks nodrošināta atbilstoša konkurence katram līmenim:

Pro (tenisā un volejbolā – pieredzējuši spelētaji, kuri ikdienā trenējas un piedalās dažādās sacensībās), divi spēlētāji komandā;
• Amatieri (tenisā un volejbolā – spelētāji, kuri mīl volejbolu vai pludmales tenisu, bet ikdienā netrenējas un nejūtas pietiekami droši, lai konkurētu ar pieredzējuša līmeņa spēlētājiem), divi spēlētāji komandā;
• Veterāni (tikai volejbolā – spēlētāju vecums 40+), trīs spēlētāji komandā (2 vīr. + 1 siev.).

Sporta veidi: pludmales volejbols un pludmales teniss (dalība tikai vienā sporta veidā).

Dalības maksa – 20 eiro no dalībnieka par abām dienām (dalība tikai vienā sporta veidā).

Pasākuma lokācija – Liepājas pludmale, Vaiņodes ielas izeja, pludmales kafejnīcas "Mafia" laukumi.

Sacensības notiks divas dienas, fināli tiks aizvadīti sestdienas vakarpusē mākslīgajā apgaismojumā, radot īpašu festivāla atmosfēru.

Festivāla laikā gaidāmi konkursi un pārsteigumi gan dalībniekiem, gan skatītājiem,  ēdinātāju piesaiste un īpašas atmosfēras radīšana, kā arī izklaides iespējas pašiem mazākajiem.

Pieteikšanās līdz 2024. gada 7. jūlijam:
• Pludmales tenisam ŠEIT;
• Pludmales volejbolam ŠEIT.

Saziņai un jautājumiem:
• pludmales volejbols – Inga (28257235) vai Megija (27870309);
• pludmales teniss – Ģirts (29628343).

Informācija par jaunumiem, sekojot VK "Liepāja" un Liepājas pludmales tenisa līgas Facebook lapām ŠEIT un ŠEIT, Instagram lapai ŠEIT.