Divu dienu garumā, 27.un 28.augustā, pludmales tenisa laukumos pie LOC Tenisa halles norisināsies Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā, kurā tiks noskaidroti Liepājas labākie pludmales tenisisti 2022.gada vasaras sezonā, informē turnīra direktors Ģirts Antonovs.

Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā organizē biedrība "BT Liepāja" ar Liepājas pilsētas atbalstu. Meistarsacīkstēs var piedalīties jebkurš, kurš uz sacensību norises dienu ir sasniedzis 12 gadu vecumu.

Sacensību programmā paredzēts, ka 27.augustā sacentīsies vīriešu un sieviešu pāri, bet 28.augustā labākos Liepājas pludmales tenisistus noskaidros jaukto pāru spēlēs. Sacensību dalībnieki tiks iedalīti divās līgās – Intermediate (vidējā; ar spēļu sākumu 10) un Advanced (stiprākā; ar spēļu sākumu 14). Spēlētājiem nav atļauts spēlēt abās līgās vienlaicīgi vienā sacensību dienā.

Iepazīties ar nolikumu un pieteikties sacensību abām dienām iespējams līdz 25.augusta pulksten 22 mājas lapā beachtennis.io/en/club/76/beach-tennis-liep?ja.

Papildus informējam, ka sliktu laika apstākļu dēļ, stiprs vējš vai lietus, konkrētā posma norise var tikt pārcelta uz jebkuru citu nedēļas nogali vai arī atcelta.

Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā atbalsta Liepājas pašvaldība, AS "Liepājas papīrs", veikals "Rūtiņa", mārketinga projektu aģentūra "Fortius", Liepājas Olimpiskais centrs, "Royal Fitness", Spīķeris, restorāns "Kapteinis" un nekustamo īpašumu kompānija "Pilat".