15.un 16.februārī LOC Tenisa hallē norisinājās tenisa sacensības "A.Sevastovas balvas izcīņa" U-8, U-9 un U-10 vecuma grupām. Sacensībās piedalījās 62 jaunie tenisisti no visas Latvijas, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājniekiem šajās sacensībās bija mainīgas sekmes, U-8 vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Loreta Šarlote Sprūde, 2.vietu izcīnīja Ance Skripka un Emīls Latišs, bet 3.vietā – Jasmīna Sizova, savukārt, U-10 vecuma grupā Leonards Ozoliņš izcīnīja 3.vietu.

U-8 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja Sebastians Sauša (ACB/VL Tenisa skola), kurš guva uzvaras visās spēlēs, savukārt, 2.vietu izcīnīja Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Emīls Latišs, bet 3.vietā ierindojās Arons Osipjans (Denisa Pavlova TS). Savukārt, meiteņu konkurencē godalgotās vietas ieguva Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes – 1.vietu izcīnīja Loreta Šarlote Sprūde, 2.vietā ierindojās Ance Skripka, bet 3.vietu ieguva Jasmīna Sizova.

U-9 vecuma grupā zēniem cīņā par uzvaru sacensībās piedalījās tikai viens Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis – Markuss Gūža, taču diemžēl viņš nespēja uzvarēt nevienā no spēlēm un ierindojās pēdējā, 8.vietā. Savukārt, uzvaru U-9 vecuma grupā zēniem izcīnīja Evans Mellups (Tennis Pro Academy), 2.vietā ierindojās Renārs Silms (ACB/VL Tenisa skola), bet 3.vietu ieguva Otto Reno Rasa (Bīriņa TK). U-9 meiteņu konkurencē no mājiniecēm vislabāko sniegumu demonstrēja Darja Korčevska, kura izcīnīja 4.vietu. Uzvaru meitenēm izcīnīja Elīze Puriņa (TC Ādaži), 2.vietu ieguva Tīna Jansone (individuāli), bet 3.vietā – Kira Ptičkina (individuāli).

U-10 vecuma grupā zēniem no liepājniekiem finālgrupā iekļuva Leonards Ozoliņš, kurš noslēgumā izcīnīja 3.vietu. Uzvaru šajā vecuma grupā svinēja Jānis Liberts (TC Ādaži), bet 2.vietu ieguva Vestards Elsbergs (TC Ādaži). U-10 vecuma grupas meiteņu konkurencē no liepājniecēm vislabāko sniegumu demonstrēja Viktorija Homutova, kura iekļuva finālgrupā, taču sacensību noslēgumā Viktorija palika uzreiz aiz medaļniecēm, iegūstot 4.vietu. Uzvaru izcīnīja Marina Markina (individuāli), 2.vietu ieguva Kira Šurašova (Tennis Pro Academy), bet 3.vietā ierindojās Elizabete Ozola (Mārupes TS).