Sestdien, 4.septembrī, LOC Tenisa halles pludmales volejbola laukumos noslēdzās sieviešu volejbola komandas "Liepāja" rīkotais "Smilšu bums Liepājā" pludmales volejbola turnīrs. Noslēdzošais ceturtais posms norisinājās tradicionālā 2:2 formātā, kur dalībnieki uz sacensībām ieradās ar sevis izvēlētu pārinieku.

Par balvām un uzvarētāja titulu šoreiz cīnījās kopā 85 dalībnieki, kuri tika dalīti 3 grupās – amatieri, entuziasti/iesācēji un veterāni. Veterāni spēlēja jau ierastā 3:3 formātā (viena sieviete, divi vīrieši).

Liela dalībnieku atsaucība bija tieši entuziastu/iesācēju grupā, kurā varēja piedalīties arī jauktās komandas. Par sieviešu entuziastu grupas uzvarētājām kļuva Amanda Frickausa un Rēzija Riekstiņa, pārspējot otrās vietas ieguvējas Samantu Skrīveri un Rebeku Brikšķi. Trešo vietu izcīnīja Elizabete Šveiduka un Aneta Apine.

Entuziastu vīriešu/mix grupā uzvaras laurus plūca Andris Krauklis ar Valdi Rutkasti, otrajā vietā atstājot Tomu Bermaku un Filipu Bermaku. Trešajā vietā – Jānis Stonis un Kristaps Jansons.

Sieviešu amatieru grupā pirmo vietu izcīnīja Inga Čandere un Megija Ceirule, pārspējot ventspilnieces Anitu Indāni un Intu Ozolu. Trešajā vietā Daina Mediņa un Inese Gūtmane.

Vīriešu amatieru grupas konkurencē uz uzvaras pjedestāla kāpa Ivars Kaķītis un Roberts Mežals. Otro vietu izcīnīja Jānis Čanders un Pauls Juriks, aiz sevis atstājot trešās vietas ieguvējus Uģi Ozolu un Tomasu Boguševicu.

Veterānu grupas (vecums 40+) dalībnieki spēlēja jau ierastā kārtībā – komandās pa 3 (viena sieviete un divi vīrieši). Uzvaru ieguva Lita Leja-Volkeviča, Dainis Zombergs, Lauris Sprūds, aiz sevis atstājot otrās vietas ieguvējus Mariju Multani, Andreju Vasiļjevu un Juri Kibaļčiču un trešās vietas laureātus Innu Korjukinu, Andri Teteri un Gintu Juriku.

Pasākuma laikā dalībnieki varēja piedalīties dažādos konkursos ar atbalstītāju sarūpētām balviņām, kā arī mazākajiem līdzjutējiem, kā jau katru posmu, bija pieejamas piepūšamās atrakcijas.

Ceturtā posma uzvarētāji:
Sievietes amatieri:
1. Inga Čandere, Megija Ceirule
2. Anita Indāne, Inta Ozola
3. Daina Mediņa, Inese Gūtmane
 
Sievetes entuziasti/iesācēji:
1. Amanda Frickausa, Rēzija Riekstiņa
2. Samanta Skrīvere, Rebeka Brikšķe
3. Elizabete Šveiduka, Aneta Apine

Vīrieši amatieri:
1. Roberts Mežals, Ivars Kaķītis
2. Jānis Čanders, Pauls Juriks
3. Uģis Ozols, Tomass Boguševics

Vīrieši/mix entuziasti/iesācēji:
1. Andris Krauklis, Valdis Rutkase
2. Toms Bermaks, Filips Bermaks
3. Jānis Stonis, Kristaps Jansons

Veterāni:
1. Lita Leja-Volkevča, Dainis Zombergs, Lauris Sprūds
2. Marija Multane, Andrejs Vasiļjevs, Juris Kibaļčičs
3. Inna Korjukina, Andris Teteris, Gints Juriks

Sacensību uzvarētāji ieguva medaļas un naudas balvas no pasākuma atbalstītājiem.