Divu dienu garumā, 19. un 20.augustā, pludmales tenisa kortos pie LOC Tenisa halles norisinājās 2023.gada Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā, kurā tika noskaidroti Liepājas labākie pludmales tenisisti šī gada vasaras sezonā, portālu informēja turnīra direktors Ģirts Antonovs.

Sestdien, 19.augustā, sacentās vīriešu un sieviešu pāri, bet 20.augustā labākie Liepājas pludmales tenisisti tika noskaidroti jaukto pāru spēlēs. Sacensību dalībnieki labākos pludmales tenisistus noskaidroja divās līgās Advanced (stiprākā līga) un Intermediate (vidējā līga).


Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā pulcēja plašu dalībnieku skaitu. Stiprākā līgā piedalījās 11 sieviešu, 12 vīriešu un 14 jauktie pāri, bet vidējā līgā par uzvarētājiem vēlējās kļūt 8 sieviešu, 9 vīriešu un 20 jauktie pāri.

Stiprākā līgā sieviešu konkurencē stiprākajā līgā par 2023.gada Liepājas pludmales tenisa meistarēm kļuva Madara Berga un Linda Priekule. 2.vietā ierindojās Aleksandra Kuļbacka ar Olgu Merzlakovu, bet 3.vietu izcīnīja Elīna Bogdane un Sanita Punga. Vīriešu konkurencē uzvaru sacensību finālā izcīnīja Artis Zombergs un Ģirts Antonovs, 2.vietu ieguva Edgars Ošs un Kaspars Daugulis, bet 3.vietu izcīnīja Guntars Kikučs un Austris Štāls. Tikmēr jaukto pāru spēlēs par meistarsacīkšu uzvarētājiem kļuva Artis Zombergs un Edīte Daugule, 2.vietā ierindojās Aleksandra Kuļbacka un Vadims Mežmals, bet goda pjedestālu noslēdza Igors Rjabkovs un Olga Merzlakova.


Vīriešu un sieviešu pāru godalgoto vietu ieguvēji stiprākajā līgā. Foto: Elizabete Bethere.


Vidējā līgā sieviešu konkurencē zelta medaļas izcīnīja Ieva Ore un Liene Lasmane-Kļaviņa, 2.vietu ieguva Inga Balobina un Olga Dreimane, bet 3.vietā ierindojās Līga Gončarova un Dace Freidenfelde. Savukārt, vīriešu konkurencē uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena kāpa Pauls Juriks un Arvis Jančauskis, kuri finālā uzveica Reini Francmani un Maksimu Lavrovu. 3.vietā ierindojās Kristaps Kalniņš un Martins Navickis. Jaukto pāru konkurencē Liepājas meistarsacīkšu uzvarētāju titulu izcīnīja Uģis Savickis un Sanita Lanka, 2.vietā ierindojās Raivis Kalējs un Laura Kļaviņa, bet 3.vietu izcīnīja Ieva Ore un Rūdolfs Otto.


Vīriešu un sieviešu pāru godalgoto vietu ieguvēji vidējā līgā. Foto: Elizabete Bethere.


Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā organizēja biedrība "BT Liepāja" ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.

Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā atbalstīja Liepājas valstspilsētas pašvaldība, mārketinga projektu aģentūra "Fortius", Liepājas Olimpiskais centrs, "Liepājas Papīrs", "Royal Fitness", "Spīķeris", Restorāns "Kapteinis", "BT Mafia" un "Libau Dental".

Tiekamies smiltīs!