Divu dienu garumā, 19. un 20.augustā, pludmales tenisa kortos pie LOC Tenisa halles norisināsies Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā, kurās tiks noskaidroti Liepājas labākie pludmales tenisisti 2023.gada vasaras sezonā, portālu informēja turnīra direktors Ģirts Antonovs.

Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā organizē Biedrība "BT Liepāja" ar Liepājas valstspilsētas atbalstu. Meistarsacīkstēs var piedalīties jebkurš, kurš uz sacensību norises dienu ir sasniedzis 12 gadu vecumu.

Sacensību programmā paredzēts, ka 19.augustā sacentīsies vīriešu un sieviešu pāri, bet 20.augustā labākos Liepājas pludmales tenisistus noskaidros jaukto pāru spēlēs. Sacensību dalībnieki tiks iedalīti divās līgās Advanced (stiprākā, spēļu sākums pulksten 10) un Intermediate (vidējā, spēļu sākums pulksten 14). Spēlētājiem nav atļauts spēlēt abās līgās vienlaicīgi vienā sacensību dienā.

Pieteikties sacensību abām dienām iespējams līdz 17.augusta pulksten 22 mājas lapā (saitē iespējams iepazīties arī ar sacensību nolikumu). Liepājas meistarsacīkstēs pludmales tenisā ir noteikts arī maksimālais dalībnieku skaits – 32 pāri katrā līgā, līdz ar to sacensību organizatori aicina dalībniekus reģistrēties savlaicīgi.

Papildus informējam, ka sliktu laika apstākļu dēļ, stiprs vējš vai lietus, konkrētā posma norise var tikt pārcelta uz jebkuru citu nedēļas nogali vai arī atcelta.

Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā atbalsta Liepājas valstspilsētas pašvaldība, mārketinga projektu aģentūra "Fortius", Liepājas Olimpiskais centrs, "Liepājas Papīrs", "Royal Fitness", "Spīķeris", restorāns "Kapteinis", "BT Mafia" un "Libau Dental".

Tiekamies smiltīs!