Pēc nepilnām divām nedēļām, 22.augustā, Kristapa Porziņģa basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona pirmo reizi Liepājā norisināsies savs krastu mačs basketbolā, kurā sacentīsies "Jaunliepājas" un "Vecliepājas" basketbola komandas.

Šāda veida pasākums Liepājā norisināsies pirmo reizi un tajās kopumā piedalīsies 16 dažādu nozaru komandas gan no Vecliepājas, gan Jaunliepājas. Kopumā norisināsies 8 basketbola spēles un laukumā spēkiem mērosies HK "Liepāja" pret FK "Liepāja", FK "Kurši" pret "LSEZ", "Jūras spēki" pret "Policiju", ugunsdzēsēji pret mediķiem, amatieru izlase pret profesionāļu komandu, Liepājas Olimpiskais centrs pret aktieriem, uzņēmēji pret pašvaldības komandu, kā arī mūziķi metīs izaicinājumu mediju basketbola komandai.

Kā uzsver pasākuma organizators Mārtiņš Kozlovskis: "Pasākumā būs iespējams vienkopus redzēt krāšnu buķeti un līdzjutējiem būs iespējams klātienē atbalstīt ļoti labi zināmas Liepājas personības. Cerams, ka šis pasākums mūsu pilsētā kļūs par patīkamu tradīciju, kurā basketbols kā sporta veids kopumā sapulcinās dažādāko nozaru speciālistus."

Informējam, ka uzvarētājs tiks noskaidrots tikai pēc pēdējās spēles, kad būs nospēlējušas visas komandas, jo tiks skaitīts kopējais rezultāts starp "Jaunliepājas" un "Vecliepājas" komandām, tādējādi noskaidrojot pirmos "krastu mača" čempionus.

Pasākuma sākums 22.augusta vakarā pulksten 17 un noslēdzošās spēles sākums starp mediju un mūziķu komandām paredzēts ap pulksten 23. Spēļu pārtraukumos norisināsies dažādi konkursi un precīzs spēļu kalendārs tiks publicēts tuvākajā laikā.