Nedēļas nogalē trīs dienu garumā noritēja futbola turnīrs "Ventspils Cup", kurā piedalījās 12 komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kuras sacentās trīs grupās. Liepājas Futbola skolu pārstāvēja U10 un U11 komandas, portālu informēja Liepājas Futbola skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Abās vecuma grupās treneri startēja ar divām komandām. Sacensību gaitā komandas sacentās divās grupās – Čempionu līgas grupā un Eiropas līgas grupā. Par uzvarētājiem Čempionu līgas grupā, uzvarot visās spēlēs, kļuva trenera Valda Niča  U11 komanda, bet Eiropas Līgas grupā – trenera Andra Krušatina U10 komanda.

Treneris Valdis Nicis atzīst: "Tā ir labākā dāvana trenerim dzimšanas dienā – paldies puišiem! Paldies organizatoriem par labi aizvadītu turnīru un paldies vecākiem par līdzjušanu visa turnīra garumā!"

U11 komandā:
turnīra labākais aizsargs – Ričards Riekstiņš;
turnīra labākais spēlētājs – Gustavs Meldrājs;
Liepājas FS VN labākais spēlētājs – Emīls Stonis;
Liepājas FS 2012 labākais spēlētājs – Kārlis Balodis.

Par U10 komandas sniegumu treneris Andris Krušatins saka: "Liels prieks par džekiem, jo spēlēt pret gadu vecākiem nekad nav viegli, bet šoreiz puiši pierādīja, ka viņi var turēt līdzi! Iegūtā pirmā vieta mazajā grupā to arī parādīja."

U10 1. komandā labākais spēlētājs – Markuss Žvaģis
U10 2. komandā labākais spēlētājs – Eduards Mateuss