18. un 19.septembrī Liepājā norisinājās divas sacensības – "Liepājas meistarsacīkstes by Ferax" U12 vecuma grupai un "Liepājas meistarsacīkstes by Ferax" pieaugušajiem, portālu irliepaja.lv informēja Elans Zīverts Liepājas Tenisa sporta skolas direktors.

Liepājnieki Gustavs Brižs un Paula Gurecka izcīnīja uzvaras U12 vecuma grupā. Pieaugušo konkurencē uzvaras izcīnīja liepājnieki Toms Rolis un Alise Vindiga.
 
Liepājas Tenisa sporta skolu U12 vecuma grupas sacensībās pārstāvēja Gustavs Brižs, Timo Tikums, Orests Ronis, Damirs Livanskis, Alise Latiša, Paula Gurecka, Karolīna Lāce, Jeļizaveta Rižkova un Viktorija Homutova. Savukārt, pieaugušo sacensībās Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Dāvis Rolis, Toms Rolis, Eduards Grodskis, Martins Ivanovs, Ralfs Rukmanis, Ričards Špaks, Didzis Vārna, Alise Vindiga, Paula Jankova, Anastasija Rižkova, Karolīna Skābe, Anastasija Lomovska, Enija Paula Aploka un Evelīna Ķīvīte.

U12 zēnu konkurencē vissekmīgāk no liepājniekiem veicās Gustavam Brižam, kurš sacensībās bija izsēts ar 1.numuru. Gustavs, kā vienīgais liepājnieks iekļuva pusfinālā, kurā ar 6-2 6-2 pārspēja Jāni Libertu (Ādaži TC), savukārt, cīņā par uzvaru sacensībās Gustavs ar 7-5 6-0 nodrošināja sev 1.vietu uzvarot ar 2.numuru izsēto Ilju Maļejevu (TS Spars). Līdz ar to Liepājas meistarsacīkstēs by Ferax U12 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja liepājnieks Gustavs Brižs, 2.vietā ierindojās Ilja Maļejevs (TS Spars), bet 3.vietu ieguva Artis Aire (ACB/VL tenisa skola).


No kreisās: Iļja Malejevs, Gustavs Brižs, Artis Aire. Publicitātes foto.


U12 meiteņu konkurencē līdz pusfinālam aizcīnījās divas liepājnieces – ar 2.numuru izsētā Alise Latiša un 3.numuru izsētā Paula Gurecka. Abas liepājnieces pusfinālos pieveica savas pretinieces, tādējādi nokārtojot liepājnieču finālu. Līdzvērtīgā cīņā ar 6-4 1-6 10-6 uzvaru sacensībās izcīnīja Paula Gurecka, līdz ar to 2.vietā ierindojās Alise Latiša, bet 3.vietu ieguva Daniela Šafīra (Zauers TK).


No kreisās: Alise Latiša, Paula Gurecka, Daniela Safira. Publicitātes foto.


"Liepājas meistarsacīkstēs by Ferax" vīriešiem līdz pusfinālam aizcīnījās trīs liepājnieki – ar 1.numuru izsētais Dāvis Rolis, ar 2.numuru izsētais Toms Rolis un Eduards Grodskis. Uzvaru sacensībās, finālā uzvarot ar 6-3 6-2 izcīnīja Toms Rolis, 2.vietu ieguva Dāvis Rolis, bet 3.vietu ieguva Eduards Grodskis.

Sieviešu konkurencē līdz pusfinālam aizcīnījās divas liepājnieces – ar 1.numuru izsētā Alise Vindiga un Enija Paula Aploka. Abas liepājnieces savā starpā cīnījās par iekļūšanu finālā. Šoreiz ar 6-3 6-1 pārāka izrādījās Alise Vindiga. Finālā ar pārliecinošo 6-1 6-0 uzvaru izcīnīja Alise Vindiga, 2.vietā atstājot Sindiju Manovsku (ACB/VL tenisa skola). 3.vietu ieguva Enija Paula Aploka.


No kreisas: Sindija Manovska, Alise Vindiga, Enija Paula Aploka.


Sacensības "Liepājas meistarsacīkstes by Ferax" atbalsta Liepājas uzņēmums "Ferax"  un Liepājas pilsētas pašvaldība. Īpašu pateicību par atbalstu izsakām Andrejam Žukovam.