Publicitātes foto


Daugavpilī norisinājās 1. Daugavpils pilsētas kausa izcīņa daudzcīņā un atsevišķos veidos mākslas vingrošanā. Liepājas Komplekso sporta skolu pārstāvēja piecas vingrotājas –  trīs senioru klasē  un trīs junioru klasē, informēja sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.
 
Mākslas vingrotāju trenere Tatjana Ņikitina ir apmierināta ar audzēkņu sasniegto šajās sacensībās: "Daudzcīņā senioru klasē Elite grupā 1. vietu izcīnīja Nikola Vasiļjeva, atsevišķos veidos viņai ir trīs zelta un viena bronzas medaļa. Evelīna Ivanova daudzcīņā ieņēma 2. vietu, kā arī trīs sudraba medaļas atsevišķos veidos.

Senioru klasē augstākajā nacionālajā grupā daudzcīņā 1. vietu izcīnīja Margarita Margo Zvirgzda. Atsevišķos veidos Margaritai ir divas zelta un viena sudraba medaļa.

Junioru klasē augstākajā nacionālajā grupā daudzcīņā 1. vieta Elīzai Annai Solovjovai, Diānai Ovčiņikovai 9. vieta. Elīzai ir divas zelta medaļas atsevišķos veidos vingrojumos ar apli un vālēm. Savukārt junioru klasē Elite grupā Adrianai Ronei ir augstā 6. vieta."