No 9. līdz 10 februārim "Arēnā Rīga" norisināsies Federāciju kausa 1. kārtas spēles, kurās Latvijas izlase pirmo reizi spēlēs Pasaules II grupā, mērojot spēkus ar Slovākijas izlasi.

Zīmīgi, ka jaunajam izlases kapteinim Adrianam Žgunam šī būs debija pie Latvijas sieviešu tenisa stūres, kura savukārt debitēs Pasaules II grupā, informē LatLatvijas Tenisa savienība

Jaunais Latvijas sieviešu tenisa izlases kapteinis būs liepājnieks Adrians Žguns, kurš nomainīs līdzšinējo kapteini Andi Jušķu. Pats Adrians atzīst, ka viņam ir liels prieks pārņemt stafeti no Anda (Juškas), it sevišķi tāpēc, ka mūsu izlases sastāvā ir zvaigznes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova, kopā ar kurām ir izdevies sasniegt nebijušu Latvijas sieviešu tenisa izlases panākumu.

Līdz 28. janvārim visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, kā arī www.bilesuserviss.lv ir iespējams iegādāties biļetes abām spēļu dienām par izdevīgāku cenu. Savukārt, pēc tam būs pieejamas tikai vienas dienas biļetes. Biļešu cenas sākot no 10 līdz 150 eiro.