No 24.līdz 25.jūlijam Ventspilī norisinājās "Ventspils olimpiskā centra balvu izcīņa" U12 vecuma grupai. Savukārt, no 23.līdz 25.jūlijam Rīgā norisinājās LTS kausa U18 3.posms, kas vienlaicīgi bija arī Rīgas meistarsacīkstes jauniešiem. Ventspilī uzvaru izcīnīja Gustavs Brižs, bet 3.vietu izcīnīja Alise Latiša, savukārt, Rīgā liepājniece Marija Lauva ieguva 2.vietu, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Ventspils olimpiskā centra balvu izcīņā Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Gustavs Brižs, Orests Ronis, Timurs Repins, Paula Gurecka, Alise Latiša, Polina Iļasova, Jeļizaveta Rižkova un Viktorija Homutova.

Zēnu konkurencē vissekmīgāk no liepājniekiem veicās ar 1.numuru izsētajam Gustavam Brižam, kurš aizcīnījās līdz pat finālam, kurā pretim stājās ar 2.numuru izsētais Jēkabs Stikuts (Ādaži TC). Finālā ar rezultātu 6-2 6-3 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Gustavs Brižs.

Meiteņu konkurencē vissekmīgākās no liepājniecēm bija Alise Latiša un Paula Gurecka, kuras iekļuva pusfinālā. Pirmajā pusfināla cīņā ar 4.numuru izsētā Alise Latiša ar 4-6 1-6 atzina ar 1.numuru izsētās Marinas Markinas (Private TK) pārākumu, savukārt, otrajā pusfinālā ar 2.numuru izsētā Paula Gurecka spraigā cīņā ar 2-6 6-4 7-10 atzina ar 3.numuru izsētās Rūtas Marijas Aplokas (Cēsu TB) pārākumu. Līdz ar to abām liepājniecēm nācās sacensties par 3.vietu. Ar rezultātu 7-6(5) 1-6 10-7 šoreiz pārāka bija Alise Latiša, kura Ventspilī izcīnīja 3.vietu.

LTS kausa 3.posmā U18 vecuma grupai Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Didzis Vārna, Anastasija Rižkova, Karolīna Skābe un Marija Lauva.

Zēnu konkurencē Didzis Vārna diemžēl nespēja pārvarēt 1.kārtu, kurā ar 3-6 3-6 tika atzīts ar 3.numuru izsētā Pavela Petrova (ACB/VL tenisa skola) pārākums.

Meiteņu konkurencē Karolīna Skābe un Marija Lauva sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, no kura līdz pamatturnīram aizkļuva Marija Lauva. Pamatturnīrā Anastasija Rižkova diemžēl nespēja pārvarēt 1.kārtu, kurā ar 1-6 4-6 tika atzīts Oļesjas Demčenkovas (Tennis Pro Academy) pārākums. Kvalifikācijas kārtu pārvarējusī Marija Lauva 1.kārtā ar 6-1 6-2 guva uzvaru pār Emīliju Sausverdi (Rīgas satiksmes TK), ceturtdaļfinālā tika pievarēta ar 4.numuru izsētā Laura Ozola (Zauers TK) ar 6-2 6-4. Cīņā par finālu Marija ar 7-5 6-3 pārspēja Janu Deņisenko (Denisa Pavlova TS). Taču sacensību noslēgumā Marija finālā nespēlēja dēļ ceļa savainojuma. Līdz ar to LTS kausa 3.posma U18 vecuma grupai noslēgumā Marija Lauva izcīnīja 2.vietu.