20. aprīlī Bauskas novada Codē noslēgušās LSVS 61. spēļu sacensības spiešanā guļus, kur piedalījās 69 veterāni no desmit pašvaldību komandām, informēja Liepājas spēka sporta komandas un biedrības "Libava Powerlifting" pārstāve Karina Grigorjeva.

Liepāju šoreiz pārstavēja pieci "Liepājas senioru sporta kluba" (LSSK) biedri sadarbībā ar "Libava  Powerlifting" komandu.

Dalībnieku rezultāti:

Karina Grigorjeva sieviešu konkurencē vecuma grupā "s40" kategorijā 63+ kg ar rezultātu 92,5 kg  izcīnīja 1. vietu.

Lāsma Gūtmane sieviešu konkurencē vecuma grupā "s40" kategorijā 63+ kg ar rezultātu 75 kg izcīnīja 2. vietu.

Dainars Djablovs vīru konkurencē vecuma grupā "s40" kategorijā līdz 105 kg uzstādīja personīgu  rekordu ar rezultātu 157,5 kg un ierindojas 4. vietā, uzspiežot to pašu svaru, kā 3. vietas ieguvējs, bet palika 4. vietā, jo ir nedauz smagāks par konkurentu.

Mareks Pūķis vīru konkurencē vecuma grupā "s50" kategorijā līdz 150 kg ar rezultātu 132,5 kg  izcīnīja 2. vietu.

Zigurds Ģiebietis vīru konkurencē vecuma grupā "s60" kategorijā līdz 83 kg ar rezultātu 117,5 kg  izcīnīja 3. vietu.