Liepāja tenisa senioru komanda no 5. līdz 13.oktobrim aizvadījusi tūri Sicīlijas austrumu krastā, tiekoties ar trīs vietējām tenisa komandām. Sicīlijā tika aizvadīti saspringti mači ar pilsētas Taorminas komandu un divām Katānijas klubu komandām.

Šis bija pirmais Liepājas meistaru komandas starptautiskais brauciens kopš 2019.gada Eiropas Klubu čempionāta Spānijā. Tajā piedalījās 8 bijušie Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi, kuri iepriekš ar komandu uzvarējuši virkni Latvijas klubu čempionātus.

Pirmajā spēle pret "Tennis Club Taormina" liepājnieku komanda uzvarēja ar rezultātu 5–4. Tika aizvadītas 6 vienspēles un trīs dubultspēles, kurās liepājnieki izrāva uzvaru.

Otrajā spēlē pret "Associazione Polisportiva Helios" Katanijas priekšpilsētā liepājnieki atzina zaudējumu ar rezultātu 4–8. Pretinieku komandā ar pirmajiem numuriem spēlēja vadošie 19 un 21 gadīgi spēlētāji.

Trešā spēle pret "A.S.D. TC Match Ball" (Catania) sākās ar lielisku sagaidīšanu un atmosfēru, kurā tika atskaņotas arī Latvijas un Itālijas valstu himnas. Pretī liepājniekiem stājās spēlētāji no 14 līdz 26 gadu vecumā, kā arī divi seniori. Arī šoreiz jaunība uzvarēja, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 4–8. Itāļu kluba sastāvā piedalījās Sicīlijā dzīvojošs bijušais Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Andris Dubrovskis kurš spēlē šajā klubā un kurš palīdzēja organizēt šīs lieliskās sacensības. Liepājas komanda dāvanā saņēma ne tikai piemiņas kausu un medaļas, bet arī Sicīliešu īpašas tradicionālās "coppolas" (cepures).

Kā norāda liepājnieku komandas kapteinis Andrejs Koļesins, bija prieks redzēt tik daudz skatītāju, kuru rindās bija arī daudz bērni. Daži fani atnāca ar īpaši sagatavotiem plakātiem, atbalstot savu komandu.

Liepājas komanda izsaka milzīgu paldies bijušam LTSS audzēknim Andrim Dubrovskim par aktīvo lomu, uzrunājot Sicīlijas komandas un organizējot Liepājas komandas uzņemšanu. Liepājnieki cer, ka ar no Sicīlijas atvestiem klubu kontaktiem labumu iegūs arī LTSS audzēkņi, jo LTSS veidojas papildus jauna iespēja sadarboties arī ar Sicīlijas klubiem.

Liepājas komandu pārstāvēja – Andrejs Koļesins, Artūrs Eglītis, Eduards Grodskis, Erlands Lazdāns, Gints Rolis, Andis Čerņecovs, Didzis Holštroms un Arunas Rozga.