Šajā nedēļas nogalē trīs dienas notika futbola turnīrs "Ventspils Spring Cup". Liepājas Futbola skolu tajā pārstāvēja trenera Ingus Lukoviča U-12 komanda un treneru Andra Krušatina un Jāņa Zuntnera U-10 komandas, informē Liepājas Futbola skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Desmit turnīra komandas sacentās apakšgrupās, no kurām divas labākās devās uz "Čempionu grupu", pārējās vietu sadalījumu izspēlēja savā starpā.

Trenera Andra Krušatina U-10 komanda, uzvarot četrās spēlēs savā grupā, cīņu turpināja "Čempionu grupā", kurā sacentās ar FS Jelgava, FA Ventspils un Dinamo Rīga. Rezultātā izcīnīta 4. vieta. Treneris Andris Krušatins ar futbolistu paveikto ir apmierināts: "Ļoti vērtīgs turnīrs, kur džeki ir ieguvuši vēl lielāku pārliecību par sevi un ir sapratuši, ka varam apspēlēt jebkuru komandu. Galvenais, ka visa turnīra gaitā centāmies spēlēt savu spēli, neskatoties uz pretiniekiem. Paldies Ventspilij par turnīru!"

Savukārt U-10 Jāņa Zuntnera vadībā ierindojās 5.vietā, bet Ingus Lukoviča U-12 futbolisti šoreiz 6.vietā. Treneris Ingus Lukovičs rezumē: "Zinu, ka varam labāk, bet viens ir skaidrs –  jāstrādā pie psiholoģijas. Treniņspēlēs viss sanāk, taču līdzko turnīrs, iestājas liels satraukums, atbildība un "kas būs, ja kļūdīšos". Atpūšamies un ar lielu iedvesmu gatavojamies nākamajam turnīram!"